Nowa wersja Boxee już jest

Nowa wersja Boxee już jest

18.02.2010 14:36

Ukazała się nowa wersja Boxee (0.9.20.10708), multiplatformowego programu łączącego funkcje Media Center z siecią społecznościową. Jego zadaniem jest umożliwienie oglądania zasobów multimedialnych. Aplikacja jest wciąż dostępna w fazie rozwojowej, jednak warto zwrócić na nią uwagę.

Aktualizacja Boxee ukazała się 37 dni po premierze wcześniejszej wersji. Aplikacja obsługuje wiele serwisów oferujących telewizję online: BBC iPlayer, Hulu, jamendo, Joost, Last.fm, NPR, SHOUTcast, ABC, Blip.TV, CNET, CNN, CBS, Comedy Central, MTV Music (teledyski), MySpaceTV, Netflix, Revision3, YouTube, Warner Bros Television Network. Umożliwia także oglądanie pokazów slajdów z Flickr i Picasaweb. Kolejna funkcja dostępna w Boxee to klient BitTorrent i lista odsyłaczy do legalnych plików wideo.

Z okazji wydania kolejnej wersji Beta zespół programistów powiadomił o kilku ciekawych faktach. Jak dotąd do Boxee dołączyło ponad 150 tys. nowych użytkowników. Aplikacja była zainstalowana ponad 3 mln razy, a za jej pomocą obejrzano około 1,5 mln filmów wideo. Nowa wersja programu naprawia dotychczasowe błędy - w sumie ponad 500 zaobserwowanych wad. Naprawiono m.in. ustawienia dla międzynarodowych klawiatur, wprowadzono obsługę playbacku dla formatu m4b stosowanego w audiobookach, a także poprawiono funkcję wylogowania z serwisu. Z pełną listą zmian wprowadzonych w Boxee można zapoznać się na blogu dewelopera.

Najnowsza wersja rozwojowa Boxee jest dostępna na stronach naszego vortalu. Mogą ją ściągnąć użytkownicy komputerów z systemem Mac OS X. Wcześniejsze wersje mogą pobrać również właściciele systemów Linux i Windows.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)