Nowa wersja Outlook Hotmail Connector

Nowa wersja Outlook Hotmail Connector

05.05.2010 13:28, aktualizacja: 05.05.2010 14:51

Microsoft udostępnił najnowszą wersję narzędzia Outlook Hotmail Connector 14. To bezpłatny dodatek przeznaczony dla klienta poczty Office Outlook.

Outlook Hotmail Connector (wcześniej Outlook Connector) umożliwia dostęp do skrzynki pocztowej, a także synchronizację danych w usłudze Windows Live Hotmail i Office Live Mail. Dodatkowo, jeśli korzystamy z płatnej subskrypcji pocztowej Premium, w Outlooku można używać też kalendarz, zadania i notatki przechowywane w Hotmailu. Po instalacji dodatku Windows Live Hotmail lub Office Live Mail staje się nowym kontem e-mail, zaś dane z usługi hostowanej przechowywane są w oddzielnym pliku.

Outlook Hotmail Connector 14 obsługuje Outlooka 2003, 2007, a także 2010. Wprowadzono szereg zmian takich jak dodatkowe ustawienia w filtrze niechcianej poczty, integrację wysyłania i otrzymywania e-maili, a także statusu połączenia. Można również synchronizować projekty między Outlook Drafts i folderem Hotmail Drafts. Kolejna zmiana w Connectorze to możliwość stosowania tych samych reguł w Hotmail i Outlooku dla dodatkowych kont pocztowych. Microsoft informuje, że podczas automatycznej aktualizacji dodatku z wersji 12.1 do 14 mogą wystąpić problemy. Dlatego też zalecana jest ręczna instalacja najnowszego Connectora.

Outlook Hotmail Connector 14 dostępny jest w naszym vortalu. Można go pobrać z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Dodatki do klientów poczty e-mail.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)