Nowa wersja PwnageTool już dostępna

Nowa wersja PwnageTool już dostępna

08.02.2010 14:21, aktualizacja: 08.02.2010 14:47

Zespół hackerów z iPhone Dev Team dostarczył właśnie kolejną aktualizację programu PwnageTool. Narzędzie służy do jailbreaku telefonów iPhone i odtwarzaczy iPod touch.

PwnageTool 3.1.5 przeznaczony jest dla komputerów Mac OS X. Nie wiadomo natomiast, kiedy udostępniona zostanie wersja dla systemu Windows. Aplikacja obsługuje oprogramowanie iPhoneOS o numerze 3.1.3. Pozwala na jailbreak, czyli odblokowanie telefonów Apple’a (nie jest natomiast dostępne zdjęcie simlocka). PwnageTool umożliwia również instalację pakietu Cydia, dzięki któremu można uruchamiać programy niedostępne w sklepie App Store.

Z najnowszej wersji programu mogą korzystać użytkownicy telefonów iPhone pierwszej generacji i 3G. Zespół iPhone Dev Team przestrzega natomiast przed instalowaniem programu w najnowszych aparatach firmy Apple. Może to doprowadzić do skasowania części danych zapisanych w pamięci telefonu.

Odblokowanie systemu iPhoneOS za pomocą PwnageTool wiąże się z naruszeniem praw autorskich Apple’a. Oznacza to, że w razie jakichkolwiek problemów z oprogramowaniem nie można liczyć pomoc ze strony firmy. iPhone Dev Team ostrzega, że z PwnageTool należy korzystać na własną odpowiedzialność. Program można pobrać ze stron naszego vortalu.

Najnowszą wersję PwnageTool 3.1.5 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Obsługa urządzeń mobilnych -> Usuwanie zabezpieczeń SimLock

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)