Nowe aplikacje i finalny SDK dla Windows Phone 7

Nowe aplikacje i finalny SDK dla Windows Phone 7

17.09.2010 13:02, aktualizacja: 17.09.2010 18:10

Microsoft uchylił rąbka tajemnicy na temat kolejnych aplikacji dla systemu Windows Phone 7. Firm wprowadziła też pakiet SDK dla deweloperów.

W związku ze zbliżającą się premierą systemu, Microsoft zaprezentował kolejne aplikacje, z których będą mogli skorzystać użytkownicy WP7. O programach informowaliśmy już w zeszłym miesiącu. Tym razem była mowa o takich aplikacjach jak Netflix, Twitter, OpenTable, Flixster, a także Travelocity. Microsoft zamieścił też 7-minutowy klip wideo, na którym prezentuje przykładowe aplikacje przeznaczone dla swojego systemu. Jak twierdzi Brandon Watson na blogu WP7, firma pracuje z największymi producentami gier i programów, aby ich produkty mogły pojawić się w e-sklepie.

Ważną wiadomością dla deweloperów przygotowujących aplikacje dla Windows Phone 7 jest wydanie finalnej wersji pakietu SDK. O tym wydarzeniu również poinformował Watson na blogu Microsoftu. Najnowsza wersja narzędzi deweloperskich wymagana jest dla wszystkich, którzy chcą tworzyć programy i gry na potrzeby e-sklepu. Przy okazji Watson zapowiedział, że sklep z aplikacjami dla WP7 będzie otwarty na początku przyszłego miesiąca. Najprawdopodobniej zbiegnie się to z premierą najnowszego systemu dla smartfonów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)