Nowe DLC do Call of Duty: Infinite Warfare – Sabotaż

Nowe DLC do Call of Duty: Infinite Warfare – Sabotaż

Nowe DLC do Call of Duty: Infinite Warfare – Sabotaż

Swoją premierę długo oczekiwany, pierwszy DLC dla graczy pecetowych do Call of Duty: Infinite Warfare. Dodatek o nazwie Sabotaż to cztery intensywne, nowe mapy dla wielu graczy, każda z których posiada własny, niepowtarzalny wygląd i atmosferę oraz nowy tryb kooperacji Zombie, Rave in the Redwoods.

W opuszczonym ośrodku kolonijnym położonym nad jeziorem gdzieś w latach 90 ubiegłego wieku napotykamy czarny charakter, reżysera Willarda Wylera, który powraca, łapiąc bohaterów w potrzask swoich pokręconych horrorów rodem z taniej wypożyczalni kaset VHS. Cztery grywalne postacie z oryginalnej historii także powracają, tym razem w nowych przerysowanych rolach. Odgrywając je, poznają nikczemny plan Wylera, walcząc jednocześnie z hordami zombiaków, jakich nigdy jeszcze nie widzieli, w opuszczonym, obozie kolonijnym podsycanym techno szaleństwem.

Obraz

Poza trybem zombie Rave in the Redwoods, Sabotaż zawiera także cztery nowe mapy dla wielu graczy: Noir – mroczne, obskurne miasto inspirowane futurystycznym Brooklynem po zmroku. Noir to klasyczna mapa typu three-lane, rozgrywająca się w dystopijnej przyszłości, gdzie śródmiejskie kawiarnie i parki otaczają brutalną strefę wojny.

Neon – to wirtualne centrum treningowe zaprojektowane do miejskich walk to wyjątkowa cyfrowa arena, na której losowo spawnują się samochody i inne obiekty, a pokonani wrogowie rozpływają się w pikselowej mgle. Trybuny ze środkowego pasa zaspokoją potrzeby dalekosiężnych graczy, natomiast zewnętrzne krawędzie mapy pozwalają na szybki kontratak w zwarciu.

Renaissance – to umiejscowiona na północy Włoch mapa Renaissance, na której gracze ścierają się ze wśród klasycznej architektury i zabytków Wenecji. Wąskie uliczki i kanały zachęcają do pozostawiania w ciągłym ruchu.

Dominion – nowoczesna interpretacja kultowej mapy Afghan znanej z Modern Warfare 2 tym razem osadzona jest na Marsie. Wszystkie obiekty znane z oryginalnej mapy oraz wrak w jej centrum pozostały niezmienione, dodano natomiast ulepszenia mające na celu lepsze wykorzystanie systemu ruchu.

Obraz

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wprowadzić nowy rozdział do naszej opowieści o zombie, zabierając graczy do upiornego ośrodka kolonijnego rodem z lat 90. i horrorów ostatniej dekady, powiedział Dave Stohl, Szef studia Infinity Wars. Dodatkowo, wypuszczamy cztery różnorodne mapy dla wielu graczy, a wśród nich remake kultowej mapy Afghan, znanej z Modern Warfare 2. Dołożyliśmy do gry mnóstwo nowych treści, które, mamy nadzieję, spodobają się wszystkim graczom.

Oficjalny zwiastun DLC Sabotaż dla Call of Duty: Infinite Warfare [PL]

Zestaw DLC Call of Duty: Infinite Warfare Sabotage dostępny jest w najlepszej cenie poprzez przepustkę sezonową Call of Duty: Infinite Warfare, która może zostać zakupiona samodzielnie, albo jako część edycji Legacy Pro lub Digital Deluxe. Przepustka sezonowa gwarantuje dostęp w obniżonej cenie do wszystkich czterech zestawów map Call of Duty: Infinite Warfare, jakie zostaną wypuszczone na rynek w 2017 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)