Nowe funkcje muzyczne Windows Phone 7, sprzedaż poniżej oczekiwań

Nowe funkcje muzyczne Windows Phone 7, sprzedaż poniżej oczekiwań

06.06.2011 13:26

Microsoft zaprezentował kolejne nowości, które znajdą się w aktualizacji Mango dla Windows Phone 7. Okazało się też, że sprzedaż smartfonów z systemem jest niższa, niż oczekiwano.

Microsoft nie poprzestał na jednej konferencji, podczas której zaprezentowano nowości, jakie mają pojawić się w dużej aktualizacji Windows Phone 7. Od tamtego czasu firma stopniowo zdradza kolejne zmiany. Ostatnie nowości dotyczą funkcji związanych z muzyką. W Mango pojawi się natywna obsługa podcastów, automatycznie tworzone listy odtwarzania, a także rozszerzona obsługa Zune Pass. Poza tym możemy spodziewać się drobniejszych zmian w obsłudze kategorii w Marketplace czy wyglądzie zminimalizowanego odtwarzacza.

Czy aktualizacja systemu sprawi, że wzrośnie jego popularność? Na razie Windows Phone 7 sprzedaje się - przynajmniej w USA - poniżej oczekiwań. Stwierdził to Ralph De La Vega, szef jednej z największych sieci w tym kraju, AT&T. Przypomnijmy, że Microsoft nie podał jak dotąd, jak duża liczba smartfonów z Windows Phone 7 trafiła do rąk klientów. Zdaniem De La Vegi do wzrostu popularności systemu może przyczynić się umowa z Nokią, a także dalszy rozwój platformy. Do tego czasu AT&T ma jednak zamiar skupić się na telefonach z najpopularniejszym jak na razie systemem, czyli Androidem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)