Nowe mapy i bronie w Apex Legends. Studio Respawn zapowiada spory rozwój gry

Nowe mapy i bronie w Apex Legends. Studio Respawn zapowiada spory rozwój gry

Apex Legends dostanie nową mapę
Apex Legends dostanie nową mapę
Arkadiusz Stando
14.02.2019 13:16, aktualizacja: 14.02.2019 20:00

Apex Legends będzie rozwijane! CEO studia Respawn, Vince Zampella oficjalnie potwierdził prace nad powiększeniem zawartości gry. Jak stwierdził, będą zależne od popularności nowej produkcji, a o nią nie musimy się martwić. Wygląda na to, że zachwyty nad Apex Legends nie mają końca.

Pierwszy tydzień dlaApex Legends był niesamowity. To prawdziwe wejście z przytupem. 25 milionów graczy w ciągu pierwszych 7 dni, bez zapowiedzi gry. Respawn może chwalić się ogromnym sukcesem, a jak zapowiedział CEO firmy, to od niego zależy, ile sił przeznaczą na rozwijanie gry.

Nowe mapy w *Apex Legends

Trzeba sobie zadać tylko ważne pytanie. Czy na pewno rozwijanie zawartości jest nam potrzebne? Jedna mapa jest zdecydowanie wystarczająca dla gier multiplayer opierających się na rywalizacji. Dowodem są chociażby DotA 2 czy League of Legends*.

W Apex Legends mamy już dużo broni, wiele postaci i dobrze dopracowaną mapę. Natomiast studio Respawn zapowiada regularne dodawanie nowej zawartości do gry.

Wśród wymienianych nowości, możemy spodziewać się: map, skórek (zarówno do broni, jak i postaci), trybów gry jak i dodatkowych legend. Zdecydowanie najciekawsze to te ostatnie dwa elementy. Ale, jak mówił Zampella w wywiadzie dla Venturebeat: wszystko zależy od dalszych sukcesów Apex Legends.

*Apex Legends może otrzymać nowe tryby gry

W wywiadzie, CEO Respawn wspominał także o tym, dlaczego w Apex Legends* na terytorium rozgrywki trafia 60, a nie 100, czy więcej graczy. Testowano przeróżne modele gry, zawierające mniejszą i większą ilość legend na mapie, i stwierdzono, że 20 trzyosobowych składów utrzymuje balans pomiędzy zabawą i intensywnością rozgrywki.

Jeśli pojawi się większa mapa, ilość graczy może zostać zwiększona. Można spekulować, że zobaczymy klasyczne dla battle royale 100 osób na jednym terytorium. Już wkrótce zobaczymy, co nowego przygotuje nam studio Respawn. Jeśli popularność Apex Legends utrzyma się na tym samym poziomie, możemy spodziewać się nawet dziesięciu dużych nowości do końca 2019 roku.[img=apex-screenshot-world-overview.jpg.adapt.crop16x9.]

Pobierz „Apex Legends” bezpłatnie z naszej bazy oprogramowania. Gra jest dostępna za darmo.

Czytaj więcej o Apex Legends w naszym serwisie:

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)