Nowe mobilne GG dla Symbiana

Nowe mobilne GG dla Symbiana

Wojciech Kowasz
12.03.2012 17:50

Pojawiło się GG na Symbiana, co oznacza, że wydana kilka tygodni temu najnowsza wersja najpopularniejszego w Polsce komunikatora zyskała obecność na kolejnej platformie mobilnej.

GG (dawniej Gadu-Gadu) dla Symbiana to kolejny członek rodziny mobilnych wersji komunikatora. Przypomnijmy, że w drugiej połowie lutego wydane zostało mobilne GG dla Androida oraz iOS. Najważniejszą zaletą nowych wersji mobilnych jest pełna współpraca z desktopową edycją, między innymi w kwestii synchronizacji archiwum rozmów i to w czasie rzeczywistym — można na przykład rozpocząć rozmowę na urządzeniu przenośnym i kontynuować na komputerze, mając cały czas wgląd w treść całej konwersacji.

Co nowego pojawiło się konkretnie w GG dla Symbiana? To co widać na pierwszy rzut oka to odświeżona szata graficzna i nowy interfejs użytkownika. Uproszczona została prezentacja kontaktów, awatarów, ulubionych kontaktów. Możliwa jest też aktualizacja danych w profilu (w tym awatara) i zaawansowane wyszukiwanie w katalogu użytkowników. Z poziomu mobilnego GG dostępna jest też historia naszych opisów oraz zaproszenia do kontaktów.

GG dla Symbiana można już pobrać z Ovi Store — najlepiej udając się na specjalną stronę aplikacji bezpośrednio z telefonu.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)