Nowe obrazy Windows 8.1, ale jeszcze nie dla każdego

Nowe obrazy Windows 8.1, ale jeszcze nie dla każdego16.12.2014 17:48
Nowe obrazy Windows 8.1, ale jeszcze nie dla każdego

Mimo tego, że coraz większą uwagę mediów i użytkowników przyciąga zbliżająca się premiera Windowsa 10, Microsoft nie zapomina o wsparciu dla klientów korzystających z aktualnej wersji systemu. Wczoraj na serwerach MSDN udostępniono do pobrania nowe obrazy Windowsa 8.1.

Instalatory zawierają dużą paczkę aktualizacji, których premiera odbyła się w listopadzie. Nie jest już więc konieczne pobieranie ich za pośrednictwem Windows Update. Taka możliwość będzie szczególnie interesująca dla użytkowników, którzy podczas reinstalacji zaoszczędzą wiele czasu na skróceniu żmudnego procesu aktualizacji.

350129183533590465

W listopadzie Microsoft udostępnił pakiet zbiorczy aktualizacji dla Windows 8.1, które rozwiązywały znane problemy dotyczące między innymi nieprawidłowego gospodarowania zasobami RAM czy stabilności systemu. Ponadto odświeżono listę pakietów językowych, dodano wsparcie dla nowych urządzeń i poprawiono obsługę drukarek sieciowych. Dotychczas pobranie listopadowych usprawnień było możliwe tylko za pośrednictwem Windows Update lub Microsoft Download Center.

350129183533721537

Nowe obrazy jak dotąd zostały opublikowane tylko dla społeczności programistów i deweloperów będących subskrybentami platformy MSDN, można jednak przypuszczać, że wkrótce będą ogólnodostępne. Już teraz można wybierać spośród różnych wersji językowych systemu, w tym polskiej.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)