Nowe Pokemon Go dostępne. Zbieranie pokemonów w końcu z muzyką w tle

Nowe Pokemon Go dostępne. Zbieranie pokemonów w końcu z muzyką w tle

30.01.2017 17:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W zeszłym roku niewiele mieliśmy zaskoczeń tak dużych, jak ogromna popularność Pokemon Go. Większym mógłby być jedynie dość szybki koniec masowego szaleństwa na punkcie tej wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość gry. Mimo że Pokemon Go nadal ma sporo fanów, to jednak po samym kierunku rozwoju widać, że Niantic i Nintendo desperacko szukają nowych sposobów na przyciągnięcie graczy.

Jedna z ostatnich prób miała miejsce raptem w zeszłym tygodniu. Wówczas bowiem światło dzienne ujrzała gra Pokémon Duel. Mobilna gra planszowa naszpikowana została mikropłatnościami, zaś rozgrywka możliwa jest tylko z online. Dość jaskrawo zarysowuje to zatem priorytety twórców skupionych na wyciśnięciu jak najwięcej z mocno już wyblakłej manii.

Obraz

Nie dotyczy to jedynie wydawania kolejnych gier, ale także aktualizowania samego Pokemon Go. Na Androidzie pojawiła się bowiem właśnie nowa wersja, która – mimo że nie zostało to wymienione na oficjalnej liście zmian – przynosi przyjemną nowość. Najnowsza wersja gry umożliwia odtąd słuchanie muzyki w trakcie eksplorowania otoczenia w poszukiwaniu wirtualnych pokemonów.

Wcześniej możliwe było to możliwe jedynie na iOS-ie, w przypadku Androida odtwarzanie w tle miał uniemożliwiać błąd w silniku Unity. Teraz jednak możliwe jest już zbieranie Pokemonów z ulubionymi utworami w tle, co rzeczywiście może uprzyjemnić całą rozgrywkę. Ta drobna, lecz ciesząca nowość, to oczywiście nie jedyna zmiana w nowej wersji: gra ma teraz startować odczuwalnie szybciej. Najnowszą wersję Pokemon Go znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)