Nowe słuchawki Apple jeszcze w tym roku. AirPods 2 zaoferują więcej funkcji

Nowe słuchawki Apple jeszcze w tym roku. AirPods 2 zaoferują więcej funkcji

Nowe słuchawki Apple jeszcze w tym roku. AirPods 2 zaoferują więcej funkcji
23.01.2019 15:08

Ten rok może być wyjątkowo ciekawy dla fanów produktów z Cupertino. Apple ma bowiem zastosować większe zmiany w nowych iPhone’ach, wreszcie zostanie wprowadzona bezprzewodowa ładowarka AirPower, a ponadto do sprzedaży ma trafić druga generacja słuchawek AirPods.

Nowych informacji o bezprzewodowych słuchawkach Apple dostarczył serwis DigiTimes. Firma Tima Cooka miała w 2018 roku odnotować wysoki wzrost sprzedaży smartwatcha Watch i słuchawek AirPods. Mówi się nawet o 50 proc. większym zainteresowaniu niż dwa lata temu. Sprzedaż utrzymująca się na wysokim poziomie ma zmotywować Apple do wypuszczenia nowej generacji słuchawek.

Według źródła, na które powołuje się DigiTimes, słuchawki AirPods 2 dostaną zestaw funkcji pozwalający monitorować stan zdrowia. Niestety, nie dowiedzieliśmy się jakie konkretnie będą to rozwiązania. Jednakże kierunek rozwoju wydaje się prawdopodobny. Apple coraz częściej spogląda w kierunku urządzeń i oprogramowania umożliwiającego zbieranie danych o stanie zdrowia. Dobrym przykładem jest Apple Watch, który wraz z kolejnymi generacjami pozwala na monitorowanie większej liczby aktywności, a ponadto otrzymuje nowe możliwości, jak chociażby pomiar EKG.

AirPods 2 miałyby pojawić się w pierwszej połowie tego roku. Niekoniecznie mogą być one bezpośrednim następcą obecnych słuchawek. Według źródeł Bloomberga, Apple może stworzyć wersję Pro, która kosztowałaby więcej, w zamian oferując dodatkowe możliwości. Wówczas pierwsza generacja słuchawek mogłaby pozostać w sprzedaży.

Nie są to pierwsze nieoficjalne informacje o nowych AirPodsach. Słuchawki zostały bowiem zaprezentowane ponad 2 lata temu i od tego momentu nie doczekały żadnej aktualizacji. Owszem, to wciąż nowoczesny sprzęt, który dzięki autorskiemu czipowi Apple W1 i świetnej integracji z urządzeniami Apple, nadal cieszy się sporym zainteresowaniem. Jednakże jego użytkownicy z pewnością chcieliby zobaczyć nową wersję, która oferowałaby lepszą jakość dźwięku, a etui dostałoby funkcję bezprzewodowego ładowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)