Nowe wersje produktów AVG dla małych firm

Nowe wersje produktów AVG dla małych firm

Wojciech Kowasz
26.10.2009 14:53, aktualizacja: 26.10.2009 15:21

Firma AVG wprowadziła na rynek nowe wersje AVG Internet Security i Anti-Virus Business Edition 9.0, produktów zabezpieczających przeznaczonych dla małych firm.

Podobnie jak w wersjach dla użytkowników domowych, nowy połączony skaner antywirusowy i antyszpiegowski używa technologii, która oznacza pliki jako bezpieczne lub potencjalnie niebezpieczne podczas wstępnego skanowania i ignoruje je w przyszłości, chyba że zmieni się struktura plików - przyspiesza to proces skanowania. Dodatkowo AVG 9.0 dla małych firm to także szereg mechanizmów, które minimalizują nakłady na administrowanie - narzędzia do klonowania ułatwiają wdrożenie, dostępny jest menedżer aktualizacji i awaryjna linuksowa płyta CD przywracająca działanie sieci, jeśli infekcja uniemożliwi rozruch systemów. Nowa wersja AVG zawiera również mechanizmy do ochrony danych wywodzące się z przejętej firmy Sana Security oraz funkcje ochrony przed kradzieżą tożsamości.

AVG Internet Security Business Edition 9.0 i AVG Anti-Virus Business Edition 9.0 dostępne są już w ofercie polskich dystrybutorów. Licencje są sprzedawane w pakietach po pięć sztuk. Cena rocznej, pięciostanowiskowej licencji na AVG Internet Security Business Edition 9.0 zaczyna się od 815,95zł, a cena rocznej, pięciostanowiskowej licencji na AVG Anti-Virus Business Edition 9.0 zaczyna się od 525,95zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)