Nowość w Androidzie Auto - tylko dla klientów ING Banku Śląskiego

Android Auto
Android Auto
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Oskar Ziomek
Oskar Ziomek

26.04.2023 07:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Android Auto oferuje od teraz nową funkcję dla klientów ING Banku Śląskiego, którzy korzystają z aplikacji Moje ING. Po podłączeniu telefonu do samochodu z Androidem Auto, na ekranie pojawi się możliwość wygodnego kupowania biletów parkingowych.

ING Bank Śląski informuje o wprowadzeniu nowej opcji do swojej aplikacji Moje ING. W praktyce jest to integracja z systemem Android Auto, dzięki której kierowcy zyskują nową możliwość kupowania biletów parkingowych. Jak podaje ING, zakup na ekranie w samochodzie z Androidem Auto odbywa się dokładnie tak samo, jak w aplikacji w telefonie.

Kierowca zobaczy na ekranie w Androidzie Auto strefy, w pobliżu których się znajduje i tak będzie mógł kupić bilet. Operacja nie sprowadza się do jednego kliknięcia. ING opisuje, że po wybraniu strefy parkowania, użytkownik wskaże także numer rejestracyjny pojazdu oraz rachunek, z którego mają zostać pobrane pieniądze na bilet. Możliwe jest także, że zostanie poproszony o dodatkową autoryzację.

ING dodaje, że opłacanie biletów z poziomu ekranu Androida Auto jest możliwe dla tych użytkowników Moje ING, którzy wyrazili zgodę na geolokalizację oraz dodali do aplikacji numer rejestracyjny pojazdu. Kupowanie biletów przez aplikację ING Banku Śląskiego jest możliwe dzięki współpracy z operatorem aplikacji moBiLET. ING dodaje, że "w kolejnych miesiącach" planuje dodać analogiczną funkcję dla użytkowników iOS-a, a więc do systemu Apple CarPlay.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)