Nowości w Google Voice dla Androida i iOS

Nowości w Google Voice dla Androida i iOS

15.12.2010 13:26

Google wprowadził nowe funkcje w aplikacji Google Voice przeznaczonej dla systemów Android i iOS. Program może teraz „uczyć się” wymowy użytkownika.

W wersji Google Voice dla Androida pojawiła się nowa funkcja, której zadaniem jest ułatwienie korzystania z aplikacji. Program na podstawie słów podanych przez użytkownika może „uczyć się” jego indywidualnej wymowy. Przyda się to szczególnie osobom, które mówią niewyraźnie, lub akcentują wyrazy odmiennie od przyjętych norm. Ciekawym rozwiązaniem jest przypisanie funkcji do kont Google. Dzięki temu użytkownik będzie mógł korzystać z raz ustalonej wymowy w różnych urządzeniach.

Kolejne zmiany w Google Voice dotyczą aplikacji dla iOS. Programiści firmy udostępnili wersje programu przeznaczone dla iPodów touch i iPadów. Miesiąc temu wprowadzono aplikację tylko dla smartfonów iPhone. Pojawiły się takie funkcje jak odsłuchiwanie wiadomości głosowych, a także obsługa zapisanych kontaktów. Przypomnijmy, że Google Voice od czerwca 2010 jest dostępny publicznie w USA i Kanadzie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)