Nowości w Home Dash 4 - widżetach dla Firefoksa

Nowości w Home Dash 4 - widżetach dla Firefoksa

08.02.2011 14:43

Mozilla poinformowała o aktualizacji dodatku dla Firefoksa - Home Dash 4. Umożliwia on korzystanie z widżetów w przeglądarce internetowej.

Na temat Home Dash informowaliśmy po raz pierwszy pod koniec stycznia. Jest to rozwiązanie dla osób, które chciałyby korzystać z minimalistycznego interfejsu przeglądarki, nie tracąc jednocześnie podstawowych funkcji. Home Dash zmienia domyślny interfejs Firefoksa 4, w zamian oferując widżety nakładane na program. W wersji 4 dodatku skupiono się na takich jak funkcjach powiadomienia o otwartych kartach i nowej poczcie (w lewym górnym rogu ekranu) czy przełączanie między stronami za pomocą gestów myszki. Poprawiono również przełączanie między kartami i rozbudowano funkcje dostępne za pomocą ikony Firefoksa w lewym górnym rogu ekranu.

Z pełną listą zmian, a także klipem wideo, na którym zaprezentowano nowości w Home Dash, można zapoznać się na stronach Mozilla Labs. Zamieszczono również listę wyeliminowanych błędów w dodatku. Home Dash jest dostępny dla najnowszych bet Firefoksa 4. W kontekście wyścigu między twórcami przeglądarek na najbardziej minimalistyczny interfejs, dodatek oferowany przez Mozillę może okazać się interesującym rozwiązaniem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)