Nowości w ofertach Heyah, Plusa i Virgin Mobile

Strona głównaNowości w ofertach Heyah, Plusa i Virgin Mobile
09.07.2014 19:33

Wakacje sprzyjają promocjom u operatorów. W Heyah w ramach usługi Tygodniówka dostaniemy nielimitowane rozmowy i SMS-y wraz z pakietem danych 50 MB. Plus do 30 września oferuje dwukrotnie większe pakiety danych w Plus Internet na Kartę, a Virgin Mobile obniża ceny pakietów Internetowych.

bDYfJlcl

Heyah do swojej oferty wprowadza usługę Tygodniówka, czyli nielimitowane rozmowy i SMS-y na numery mobilne we wszystkich sieciach komórkowych oraz dodatkowo pakiet Internetu 50 MB. Pakiet kosztuje 10 złotych i jest aktywny przez 7 dni od: zrealizowania pierwszego połączenia głosowego, wysłania wiadomości SMS lub rozpoczęcia połączenia wykorzystującego transmisje danych. Za pierwszy dzień trwania tej usługi liczy się ten, w którym została pobrana opłata za włączenie Tygodniówki. Niezbyt zachęcająco przedstawiają się ograniczenia dotyczące pakietu danych, po przekroczeniu wręcz śmiesznie małych 50 MB, użytkownik nie będzie mógł korzystać z pakietowej transmisji danych w ramach oferty. Aktywacja tej usługi powoduje automatyczną dezaktywację: Dniówki rozmów w Heyah i T-Mobile, dniówki SMS-ów do wszystkich sieci, dniówki Internetu, roku Internetu/SMS-ów za darmo, Internetu 250 MB na dzień oraz takich pakietów Internetu jak 1 GB, 3 GB i 6 GB. Dokładne warunki promocji Tygodniówka dostępne są na stronie Heyah.

350110001890813385

Plus przygotował nową promocję Dwa razy więcej GB za doładowaniu w Plus Internet na Kartę. Od dzisiaj do 30 września za każde doładowanie powyżej 30 złotych podwajane zostają pakiety Internetu, a więc klient może otrzymać od 4 do 30 GB dodatkowego pakietu do wykorzystania. Promocja obejmuje wszystkich aktualnych użytkowników oferty Plus Internet na Kartę, a także osoby, które zdecydują się na zakup nowych starterów o wartości 15 złotych za 1 GB i 9 złotych za 300 MB. Dostępny jest też limitowany starter Plus Internet na Kartęza 15 złotych otrzymujemy 2 GB, w jego promocji wykorzystano wizerunki gwiazd polskiej reprezentacji siatkarskiej. W zestawie znajduje się również szalik kibica w barwach narodowych. Promocją są także objęte zestawy z modemem (starter z modemem LTE - ZTE MF823 oraz starter z modemem HSPA+ - D-Link DWM 157).

bDYfJlcn

Natomiast Virgin Mobile obniża ceny pakietów Internetowych, za 9 złotych dostaniemy 500 MB, a za 12 złotych 1 GB. Oba ważne są 30 dni.

Nowe oferty i promocje tych operatorów wypadają średnio, a w niektórych aspektach wręcz kiepsko. Zwłaszcza, że Orange wprowadziło promocję 6 GB za 6 złotych, która jest znacznie bardziej atrakcyjna.

Udostępnij:
bDYfJldj