Nowy iPhone – premiera już dziś. Co zobaczymy na konferencji Apple?

Nowy iPhone – premiera już dziś. Co zobaczymy na konferencji Apple?

Render iPhone'a 11 na podstawie przecieków, ConceptsPhone
Render iPhone'a 11 na podstawie przecieków, ConceptsPhone
10.09.2019 12:03

Na 10 września 2019 roku Apple zaplanował premierę nowego iPhone'a. Jak co roku, wydarzenie budzi sporo emocji – jaki będzie kolejny smartfon z jabłkiem i ile będzie kosztował? Co wprowadzi system iOS 13? Czy w końcu wróci mniejszy iPhone SE? Warto wiedzieć, że sprzedaż iPhone'ów w ostatnim roku spadła i Apple będzie musiał wyciągnąć jakiegoś asa z rękawa.

Premiera iPhone'a 2019 – pierwszy raz na YouTubie

Premiera jedenastego iPhone'a odbędzie się w Cupertino o 10:00 czasu lokalnego. W Polsce będzie to 19:00.

Konferencję możesz oglądać na żywo na stronie Apple Events. Pierwszy raz w historii transmisja będzie dostępna na YouTubie. To spora zmiana w polityce firmy Apple.

Apple Special Event — September 10, 2019

Redakcja dobrychprogramów także będzie oglądać transmisję i na bieżąco informować o nowościach.

iPhone 11 – 3 nowe modele

Z nieoficjalnych informacji wynika, że na dzisiejszej premierze możemy spodziewać się trzech nowych modeli iPhone'a. Mają to być: iPhone 11 (zastępujący iPhone'a XS), iPhone 11 Max (lub Pro, zastępujący iPhone'a XS Max) oraz iPhone 11R, który zastąpiłby iPhone'a XR. Tańszego i mniejszego iPhone'a SE raczej w 2019 roku nie zobaczymy. Raczej nie mamy co liczyć na obniżki cen smartfonów z jabłkiem, mimo że pomogłoby to sprzedaży.

Wielkich zmian raczej nie będzie. Nowa generacja iPhone'ów ma wprowadzić szybsze procesory i lepsze aparaty. Na 5G jeszcze za wcześnie. Zabraknie 3D Touch, a w jego miejsce zostanie wprowadzony Haptic Touch z iPhone'a XR. Ponadto Apple ma wrócić do matowego wykończenia iPhone'a i zastosować odporny na uderzenia materiał. Wzorem Samsunga, Apple zamierza wprowadzić też możliwość ładowania zwrotnego, będzie można więc naładować słuchawki z iPhone'a.

Przecieki mówią też o nowościach dla Apple Watcha, ale nie wiemy jeszcze, czy chodzi o nowy zegarek, czy aktualizację dla obecnej generacji.

iOS 13 – nie tylko ciemny motyw

iPhone 11 będzie działał pod kontrolą systemu iOS 13, zaprezentowanego podczas tegorocznej konferencji WWDC. System wprowadzi globalny ciemny motyw i sporo innych zmian.

Największy nacisk Apple kładzie na prywatność. Wraz z nowym iOS-em wprowadzone zostanie uniwersalne logowanie Apple ID, ukrywające prawdziwy adres e-mail i ułatwiające kontrolę nad dostępem do twoich danych. Ponadto system da ci precyzyjną kontrolę nad udostępnianiem położenia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)