Nowy iPhone – premiera już dziś. Co zobaczymy na konferencji Apple?

Nowy iPhone – premiera już dziś. Co zobaczymy na konferencji Apple?10.09.2019 12:03
Render iPhone'a 11 na podstawie przecieków, ConceptsPhone
Render iPhone'a 11 na podstawie przecieków, ConceptsPhone

Na 10 września 2019 roku Apple zaplanował premierę nowego iPhone'a. Jak co roku, wydarzenie budzi sporo emocji – jaki będzie kolejny smartfon z jabłkiem i ile będzie kosztował? Co wprowadzi system iOS 13? Czy w końcu wróci mniejszy iPhone SE? Warto wiedzieć, że sprzedaż iPhone'ów w ostatnim roku spadła i Apple będzie musiał wyciągnąć jakiegoś asa z rękawa.

Premiera iPhone'a 2019 – pierwszy raz na YouTubie

Premiera jedenastego iPhone'a odbędzie się w Cupertino o 10:00 czasu lokalnego. W Polsce będzie to 19:00.

Konferencję możesz oglądać na żywo na stronie Apple Events. Pierwszy raz w historii transmisja będzie dostępna na YouTubie. To spora zmiana w polityce firmy Apple.

Apple Special Event — September 10, 2019

Redakcja dobrychprogramów także będzie oglądać transmisję i na bieżąco informować o nowościach.

iPhone 11 – 3 nowe modele

Z nieoficjalnych informacji wynika, że na dzisiejszej premierze możemy spodziewać się trzech nowych modeli iPhone'a. Mają to być: iPhone 11 (zastępujący iPhone'a XS), iPhone 11 Max (lub Pro, zastępujący iPhone'a XS Max) oraz iPhone 11R, który zastąpiłby iPhone'a XR. Tańszego i mniejszego iPhone'a SE raczej w 2019 roku nie zobaczymy. Raczej nie mamy co liczyć na obniżki cen smartfonów z jabłkiem, mimo że pomogłoby to sprzedaży.

Wielkich zmian raczej nie będzie. Nowa generacja iPhone'ów ma wprowadzić szybsze procesory i lepsze aparaty. Na 5G jeszcze za wcześnie. Zabraknie 3D Touch, a w jego miejsce zostanie wprowadzony Haptic Touch z iPhone'a XR. Ponadto Apple ma wrócić do matowego wykończenia iPhone'a i zastosować odporny na uderzenia materiał. Wzorem Samsunga, Apple zamierza wprowadzić też możliwość ładowania zwrotnego, będzie można więc naładować słuchawki z iPhone'a.

Przecieki mówią też o nowościach dla Apple Watcha, ale nie wiemy jeszcze, czy chodzi o nowy zegarek, czy aktualizację dla obecnej generacji.

iOS 13 – nie tylko ciemny motyw

iPhone 11 będzie działał pod kontrolą systemu iOS 13, zaprezentowanego podczas tegorocznej konferencji WWDC. System wprowadzi globalny ciemny motyw i sporo innych zmian.

Największy nacisk Apple kładzie na prywatność. Wraz z nowym iOS-em wprowadzone zostanie uniwersalne logowanie Apple ID, ukrywające prawdziwy adres e-mail i ułatwiające kontrolę nad dostępem do twoich danych. Ponadto system da ci precyzyjną kontrolę nad udostępnianiem położenia.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)