Nowy RockMelt z lepszą listą kontaktów, bliżej Facebooka

Nowy RockMelt z lepszą listą kontaktów, bliżej Facebooka

15.06.2011 12:15, aktualizacja: 15.06.2011 12:40

Oparta o Chromium przeglądarka dla użytkowników, którzy nie mogą się oderwać od Facebooka — RockMelt — została wydana w wersji Beta 3. Znalazło się w niej sporo nowości, które są efektem współpracy twórców przeglądarki z pracownikami Facebooka.

Jak można przeczytać na blogu RockMelta, celem zespołu jest zbudowanie przeglądarki, dzięki której przeglądanie stron będzie lepsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Współpraca z Facebookiem była bardzo owocna i dzięki niej zespół rozwijający RockMelta wydał przeglądarkę, której integralną częścią jest życie towarzyskie w Sieci.

Większość nowości w tej wersji przeglądarki ma na celu jeszcze ciaśniejsze zintegrowanie RockMelta z Facebookiem. Powiadomienia zostały wbudowane w pasek przeglądarki i umieszczone obok zakładek. Czaty są otwierane w dedykowanych wyskakujących okienkach. Lista kontaktów nazywa się teraz „Friend Edge”. Można ją teraz zwinąć, przewijać, zmienić jej pozycję, przeszukiwać i dostosować jej wygląd. Całość uzupełnia wygodna przeglądarka zdjęć i bardzo przydatny „Quiet mode” — tryb „cichej” pracy przeglądarki, który wyciszy znajomych i pozwoli skupić się na przeglądaniu stron, lub pracy. Pełna lista nowości i naprawionych błędów znajduje się na blogu projektu.

Najnowszą wersję RockMelta dla systemów Windows i Mac OS X można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Internet i komunikacja -> Przeglądarki stron WWW. Dostępne jest również wydanie RockMelta dla iPhone'a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)