Nowy Tony Hawk będzie tylko na urządzenia mobilne

Nowy Tony Hawk będzie tylko na urządzenia mobilne
Karolina Kowasz

27.02.2014 17:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaledwie pod koniec zeszłego tygodnia Activision potwierdziło wieści o nowej grze z serii Tony Hawk. Dzisiaj już możemy poinformować, że zarówno gracze pecetowi, jak i konsolowcy, srodze się rozczarują.

Tony Hawk's Pro Skater HD Launch Trailer

Nowa odsłona Tony'ego Hawka będzie dostępna tylko na urządzenia przenośne. Tytułowy skater wypowiedział się na jej temat, że jeszcze nigdy nie podążaliśmy wyłącznie w takim kierunku, więc jestem podekscytowany, ponieważ ludzie spędzają masę czasu grając na swoich telefonach i tabletach, a nigdy nie mieliśmy własnej gry w tym obszarze, więc jestem podekscytowany, że dostarczymy w końcu jedną.

W zeszłym roku Hawk udzielił wywiadu, w którym opowiadał, że chciałby, aby jego podupadająca seria odrodziła się na platformach mobilnych. Musisz po prostu się dostosować i zdać sobie sprawę, na jakich urządzeniach ludzie obecnie grają. Kiedyś to było PlayStation i Nintendo, a teraz to pełen zakres sprzętów. Ciężko odmówić mu racji patrząc na rosnącą popularność gier mobilnych.

Można też zadać pytanie, czy nie jest to kolejny gwóźdź do trumny serii. Gracze pecetowi i konsolowi niewątpliwie zacierali ręce z nadzieją, że w końcu ukaże się godny następca jednej z ich ulubionych części, a tymczasem muszą obejść się smakiem. Lub sięgnąć po telefon czy tablet, na którym sterowanie musi wyglądać zupełnie inaczej, co może spowodować wiele problemów starym wyjadaczom. Tymczasem jednak pozostaje poczekać na więcej informacji i ewentualne trailery.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)