Nowy zwiastun Assassin's Creed Unity zaostrzy apetyt graczy

Nowy zwiastun Assassin's Creed Unity zaostrzy apetyt graczy

Nowy zwiastun Assassin's Creed Unity zaostrzy apetyt graczy
Karolina Kowasz
14.07.2014 19:35, aktualizacja: 15.07.2014 09:05

Na ostatniej konferencji E3 dostaliśmy garść informacji na temat nadchodzącego Assassin's Creed Unity. Ubisoft nie ma jednak zamiaru pozostawić graczy bez niczego aż do czasu premiery i podkręca atmosferę kolejnym trailerem swojego przyszłego hitu.

Assassin's Creed Unity: Revolution Gameplay Trailer | Ubisoft [NA]

Już wcześniej gracze dowiedzieli się, że kolejna część cyklu rozgrywać się będzie we Francji w czasach Rewolucji. Jak zwykle twórcy przygotują dla fanów serii rozległy świat, którego zwiedzenie i poznanie wszystkich jego sekretów zajmie nam trochę czasu. Co ciekawa, w tej odsłonie będziemy musieli skoncentrować się na współpracy i planowaniu.

Kolejna zapowiedź pokazuje nam świat oczami głównego bohatera. Arno Dorian opowiada nam o Francji pełnej nierówności społecznych, w której ludzie błagają o pożywienie, równość i wolność. Wie on jednak, że ludności francuskiej nie uda się tego osiągnąć, jeżeli nikt nie stanie do walki w imię tych wartości.

Według dyrektora kreatywnego, Alexa Amancio, Unity jest nowym początkiem dla serii, także w kontekście wydarzeń dziejących się w grze w czasach nam współczesnych. Czyżby twórcy mieli zamiar jeszcze bardziej zamotać fabułę serii?

Premiera gry została zaplanowana na 28 października bieżącego roku. Tytuł ukaże się zarówno na PC, PS4 jak i Xboxa One.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)