Nowy zwiastun Assassin's Creed Unity zaostrzy apetyt graczy

Nowy zwiastun Assassin's Creed Unity zaostrzy apetyt graczy
14.07.2014 19:35
Nowy zwiastun Assassin's Creed Unity zaostrzy apetyt graczy

Na ostatniej konferencji E3 dostaliśmy garść informacji na temat nadchodzącego Assassin's Creed Unity. Ubisoft nie ma jednak zamiaru pozostawić graczy bez niczego aż do czasu premiery i podkręca atmosferę kolejnym trailerem swojego przyszłego hitu.

Assassin's Creed Unity: Revolution Gameplay Trailer | Ubisoft [NA]

Już wcześniej gracze dowiedzieli się, że kolejna część cyklu rozgrywać się będzie we Francji w czasach Rewolucji. Jak zwykle twórcy przygotują dla fanów serii rozległy świat, którego zwiedzenie i poznanie wszystkich jego sekretów zajmie nam trochę czasu. Co ciekawa, w tej odsłonie będziemy musieli skoncentrować się na współpracy i planowaniu.

Kolejna zapowiedź pokazuje nam świat oczami głównego bohatera. Arno Dorian opowiada nam o Francji pełnej nierówności społecznych, w której ludzie błagają o pożywienie, równość i wolność. Wie on jednak, że ludności francuskiej nie uda się tego osiągnąć, jeżeli nikt nie stanie do walki w imię tych wartości.

Według dyrektora kreatywnego, Alexa Amancio, Unity jest nowym początkiem dla serii, także w kontekście wydarzeń dziejących się w grze w czasach nam współczesnych. Czyżby twórcy mieli zamiar jeszcze bardziej zamotać fabułę serii?

Premiera gry została zaplanowana na 28 października bieżącego roku. Tytuł ukaże się zarówno na PC, PS4 jak i Xboxa One.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)