NVIDIA GEFORCE CUP 2017 i ESN 2017: święto e‑sportu we Wrocławiu i konkurs!

NVIDIA GEFORCE CUP 2017 i ESN 2017: święto e-sportu we Wrocławiu i konkurs!

27.05.2017 16:00, aktual.: 14.06.2017 11:41

We wrocławskiej Hali Stulecia trwa wielkie święto e-sportu, ESPORT NOW 2017. Podczas wydarzenia odbywają się finały aż dwóch turniejów: finały NVIDIA GEFORCE CUP, a także turniej o Puchar Polski ESN. Oprócz tego nie zabrakło stoisk producentów, którzy na swoich licznych stanowiskach organizują kolejne rozgrywki. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo.

Obraz

NVIDIA GEFORCE CUP 2017

Do jutra potrwa NVIDIA GEFORCE CUP 2017, czyli finały europejskiego turnieju w Counter-Strike: Global Offensive. W eliminacjach turnieju GEFORCE CUP wzięło udział aż 454 teamów z całej Europy, a zwycięsko przeszły je drużyny: The Gatekeepers (Szwecja), Imperial (Bułgaria), Outlaws (Bułgaria) oraz Red Reserve (Szwecja). W wielkim turnieju głównym powalczą o nagrody pieniężne w łącznej wysokości 30 000 dolarów z czterema bezpośrednio zaproszonymi zespołami: Fnatic Academy (Szwecja), PENTA Sports (Niemcy), Space Soldiers (Turcja) oraz Team Kinguin (Polska). Turniej można śledzić także w Sieci, stream dostępny jest na Twitchu.

Obraz
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Konkurs!

Organizatorzy NVIDIA GEFORCE CUP 2017 przygotowali dla Czytelników dobrychprogramów atrakcyjne nagrody: plecaki, bluzy, koszulki i kubki. Aby je zdobyć, wystarczy w najciekawszy, oczywiście w ocenie redakcji, sposób odpowiedzieć na otwarte pytanie: gdybyś dysponował/dysponowała nieograniczonym budżetem, to gdzie i w co zorganizowałabyś/zorganizowałbyś turniej e-sportowy? Popuśćcie wodze fantazji, docenimy najbardziej nieszablonowe pomysły! Na odpowiedzi, których należy udzielać w komentarzach, czekamy do poniedziałku 29 maja, do 23:59.

Obraz
  • 2 × plecak HAMA NVIDIA
  • 2 × bluza z kapturem NVIDIA
  • 3 × koszulka NVIDIA
  • 5 × kubek NVIDIA

ESN 2017

Obraz
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Równolegle z turniejem NVIDII odbywa się organizowany przez Republic of Gamers prestiżowy turniej o Puchar Polski ESN w League of Legens. Dziś w ćwierćfinałach mierzą się drużyny AGO Gaming, Digital Paradox, Team DPD, Jasny Gwint, Raz Dwa Trzy, Katastrofa Awionatki, Barykada oraz Pompa Team. ESN 2017 także można śledzić w Sieci, na stronie organizatora.

Oprócz tego w Hali Stulecia przygotowano bez liku atrakcji: swoje stoiska mają najwięksi producenci, nie zabrakło strefy VR, możliwości przetestowania najnowszych produktów oraz cosplayerów. Najważniejsze jednak, że wstęp na imprezę jest w tym roku całkowicie darmowy. Turnieje potrwają do jutrzejszego wieczoru. Zapraszamy![frame]Rozstrzygnięcie konkursu! Dziękujemy za cierpliwość i z przyjemnością informujemy, że udało nam się wyłonić zwycięzców. Oto oni: plecak – iHusky, który uwiódł nas wizją major Kusanagi w naturalnym dla niej środowisku industrialnym plecak – Rasoir za trafne osadzenie właściwej gry we właściwej lokalizacji bluza i kubek – lordjahu za ponowne zdefiniowanie słowa nerd bluza i kubek – Don.Pedro za śmiały pomysł eksploracji dna morskiego z zachowaniem troski o tamtejsze ekosystemy koszulka i kubek – damian.dab.1470 za myślenie o AR na dużą skalę koszulka i kubek – adamk1985, gdyż pomysłów na turniej na Księżycu było niemało, ale nikt nie wytypował gry bardziej kosmicznej koszulka i kubek – vhooy za koncepcję ewolucyjną obcej cywilizacji do formy kontrolerów[/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)