NVIDIA Shield K1: pierwsze chwile z odświeżoną wersją tabletu dla graczy

NVIDIA Shield K1: pierwsze chwile z odświeżoną wersją tabletu dla graczy

NVIDIA Shield K1: pierwsze chwile z odświeżoną wersją tabletu dla graczy
Krzysztof Fiedor
17.11.2015 17:26, aktualizacja: 14.09.2018 15:09

Do sprzedaży właśnie trafia odświeżona, znacznie tańsza wersja tabletu NVIDIA SHIELD, oznaczona jako K1. To urządzenie przygotowane z myślą o graczach. 192 rdzenie graficzne Kepler, do tego czterordzeniowy procesor 2,2 GHz i 2 GB pamięci z powodzeniem poradzą sobie z najnowszymi tytułami. Zapraszamy na krótki nasz komentarz z rozpakowania i pierwszego uruchomienia nowej odsłony tabletu Shield.

W stosunku do poprzedniej wersji zmieniono nieco obudowę. Wymieniono felerny akumulator, zrezygnowano też z dołączanego w poprzednim modelu rysika, zrezygnowano nawet z dodania do zestawu ładowarki. Dzięki temu możliwa była obniżka ceny. Sam tablet kupimy już 849 złotych, co przy oferowanych możliwościach stanowi całkiem ciekawą ofertę. Wśród dostępnych osobno akcesoriów znajdziemy nową edycję pada wycenionego na 249 złotych. Praktyczne etui producent wycenił na 129 złotych. Dla podróżujących po świecie przygotowano osobno World Charger czyli uniwersalną ładowarkę do tabletu, której cena nie przekroczy 100 złotych. Jest i rysik, który również można nabyć do kompletu w cenie 79 złotych (choć nie ma go gdzie już włożyć).

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Prezentowany tablet wraz z akcesoriami można już zamawiać w sieciach sklepów Komputronik i X-Kom. U nas już niebawem pełna recenzja nowej odsłony tabletu NVIDIA Shield K1.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)