NZXT CAM 4.0. Nowa wersja softu do monitorowania i zarządzania chłodzeniem

NZXT CAM 4.0. Nowa wersja softu do monitorowania i zarządzania chłodzeniem

NZXT CAM 4.0. Nowa wersja softu do monitorowania i zarządzania chłodzeniem
04.09.2019 22:09, aktualizacja: 05.09.2019 15:14

Po przeprowadzeniu betatestów, firma NZXT oferuje już w stabilnej wersji nową wersję oprogramowania do monitorowania i zarządzania systemem chłodzenia w komputerze. NZXT CAM 4.0 to całkiem rozbudowane centrum z wieloma opcjami.

Producent chwali się, że nowa wersja ma znacznie poprawioną stabilność i zużywa mniej zasobów. Przebudowano też interfejs użytkownika. Teraz też mniej zaawansowani powinni nie mieć najmniejszych problemów z jego obsługą.

Obraz

Do możliwości programu NZXT CAM 4.0 należy chociażby rozbudowany monitoring pracy komputera, zmiana profili oświetlenia chłodzenia i podkręcania komponentów (może być alternatywą np. dla MSI Afterburner), adaptacyjna redukcja hałasu.

Monitoring na ekranie inteligentnego telefonu

Świetną opcją jest też integracja z mobilną aplikacją. Nie trzeba zaglądać do zainstalowanego na PC programu czy używać jego podglądów nałożonych na wyświetlany obraz. Wystarczy zainstalować bliźniaczą apkę na smartfonie i z jego poziomu cieszyć się funkcjonalnościami NZXT CAM 4.0.

Obraz

Jak można przeczytać w komunikacie firmy NZXT „Beta testerzy programu ocenili nową rewizję programu jako wyraźną poprawę w stosunku do poprzednika (edycji 3.7)”. Program jest już dostępny do pobrania dla wszystkich użytkowników w stabilnej wersji, nie tylko uczestników testów beta.

Źródło: NZXT

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)