Obrońcy Terytorium na weekend – takich szachów jeszcze nie było

Strona głównaObrońcy Terytorium na weekend – takich szachów jeszcze nie było
05.12.2015 08:38
Obrońcy Terytorium na weekend – takich szachów jeszcze nie było

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Obrońcy Terytorium – ciekawe i bardzo udane połączenie mechaniki szachów z zasadami znanymi chociażby z gier typu tower defense.

bErGfZoB

Gra posiada dwa tryby rozgrywki, podzieloną na trzy światy kampanię oraz zawody pozwalające dokonać wyboru jednej z czterech postaci, której ruchami na planszy szachowej chcemy pokierować.

Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS jak również Windows Phone

Board Defenders (official HD game trailer)

W zależności od wyboru postaci oraz przydzielonego zadania rozgrywkę rozpoczynamy z jednym bądź też kilkoma bohaterami, którym przypisano odpowiednie role figur szachowych. Mary jest królową, Bobby i Robbie pełnią rolę wież, Paul i Paulo wcielają się w rolę gońców, a bracia Johnny cwałują ruchem konia.

bErGfZoD

Główną misją gracza jest pomyślne odparcie wszystkich ataków przeciwnika, tak aby żadna z jego figur nie przeszła na drugi koniec planszy oraz nie zbiła przy tym naszej. Za szybsze uporanie się z zadaniem przydzielana zostaje odpowiednio większa liczba punktów. Mobilizuje to do ponownego przechodzenia tych samych poziomów i szukania bardziej optymalnych strategii.

Sporą zaletą Obrońców Terytorium jest kolorowa, pełna humoru grafika. Efekty 3D nie tylko nie utrudniają zabawy, ale ją urozmaicają. Bardzo dobrze prezentuje się również oprawa audio. Choć zasady gry nie należą do skomplikowanych, to warto docenić pełną lokalizację na język polski oraz to, że gra dostępna jest za darmo.

Grę Obrońcy Terytorium (Board Defenders) można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

bErGfZoJ

Programy (dla iOS) -> Gry.

Programy (dla Windows Phone) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bErGfZpz