Ochrona dzięki Bitdefender z promocją dla szkół i Czytelników dobreprogramy.pl

Ochrona dzięki Bitdefender z promocją dla szkół i Czytelników dobreprogramy.pl

Ochrona dzięki Bitdefender z promocją dla szkół i Czytelników dobreprogramy.pl
02.09.2015 12:11, aktualizacja: 07.09.2015 11:17

Bitdefender GravityZone to kompleksowe oprogramowanie pozwalające na zdalną ochronę komputerów, serwerów i maszyn wirtualnych oraz i wygodne zarządzanie całą siecią. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy promocję, dzięki której skuteczną ochroną mogą zostać objęte placówki edukacyjne oraz klienci indywidualni.

Uwagę w przypadku GravityZone przykuwa wieloplatformowść. Oprogramowanie jest kompatybilne zarówno z wieloma systemami operacyjnymi, jak i platformami wirtualizacyjnymi. W przypadku instalacji na komputerach lub maszynach wirtualnych mowa oczywiście o systemie Windows (od wersji XP), Linux (między innymi Ubuntu, Fedora, OpenSUSE) oraz OS X (od wersji 10.7). Rozpoczęcie ochrony na jej punktach końcowych sprowadza się do wygenerowania w panelu administracyjnym pakietów instalacyjnych oraz rozesłania linków do pobrania. Po ich uruchomieniu i zakończonej instalacji, komputery automatycznie zgłoszą się w zabezpieczonej sieci.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zarządzać siecią za pomocą konsoli dostępnej lokalnie można dzięki skonfigurowanemu obrazowi serwera, który można uruchomić na w zasadzie dowolnym oprogramowaniu wirtualizacyjnym. Do działania serwera nie jest potrzebna instalacja na maszynie systemu operacyjnego, co pozwala zaoszczędzić na licencjach. W dodatku funkcjonalność lokalnej konsoli jest taka sama, jak w przypadku chmury. Oprócz skanowania antywirusowego, które można dostosować do własnych potrzeb, jest dostępna także zapora ogniowa, aktywny filtr przeciwko złośliwemu oprogramowaniu oraz menedżer nadzoru obiegu danych pod kątem phishingu. Z poziomu konsoli możliwe jest zdalne rozpoczęcie skanowania, aktualizacji, rekonfiguracji, a nawet usunięcie klienta na konkretnych komputerach. Konsola udostępnia także narzędzia do raportowania i przeglądania statystyk.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

dobreprogramy dla placówek oświatowych

We współpracy z polskim dystrybutorem oprogramowania, firmą Marken, w związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla instytucji oświaty. Szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadpodstawowe, a także przedszkola, placówki oświatowo-wychowawcze oraz biblioteki szkolne mogą zakupić roczną licencję na Pakiet Edukacyjny dla 50 stanowisk w promocyjnej cenie 199 zł. Oprogramowanie można nabyć za pośrednictwem przygotowanej do tego celu strony internetowej.

dobreprogramy dla użytkowników indywidualnych

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy natomiast promocję oprogramowania Bitdefender Pakiet Rodzinny. Zapewnia ono kompleksową ochronę antywirusową między innymi w zakresie zapory sieciowej, ochrony przed przed spyware, spamem czy kradzieżami danych na komputerach z Windowsem oraz OS-em X i urządzeniach mobilnych z systemem Android. Pakiet rodzinny pozwala na zabezpieczenie nielimitowanej liczby urządzeń należących do maksymalnie trzech użytkowników. Dzięki wpisaniu podczas zakupu kodu rabatowego dobreprogramy, nasi Czytelnicy mogą nabyć Bitdefender Pakiet Rodzinny z 30% zniżki.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)