Oferta w Legimi coraz bogatsza: dostępne kolejne duże wydawnictwa

Oferta w Legimi coraz bogatsza: dostępne kolejne duże wydawnictwa

Oferta w Legimi coraz bogatsza: dostępne kolejne duże wydawnictwa
01.02.2016 17:53, aktualizacja: 01.02.2016 18:15

Regularnie informujemy o promocjach, dzięki którym książki związane z szeroko pojętym IT można nabyć w okazyjnych cenach. Tym razem mamy dobre wieści dla miłośników literatury pięknej: w ramach abonamentu w Legimi można już zapoznać się z pozycjami wydawanymi nakładem Wydawnictwa Literackiego, Pruszyński i S-ka czy Noir sur Blanc.

A trzeba przyznać, że są to wydawnictwa, których pojawienie się w abonamencie Legimi, umożliwia czytelnikom zapoznanie się zarówno z najważniejszymi utworami polskiej, jak i zagranicznej literatury współczesnej: mowa między innymi o Umberto Eco, Orhanie Pamuku czy bijącym w ostatnim czasie rekordy popularności Karlu Ove Knausgårdzie. Ponadto do oferty trafiło także Wydawnictwo Nasza Księgarnia, dzięki czemu użytkownicy zyskają dostęp do klasyki literatury dziecięcej: na przykład przygód Muminków czy dzieci z Bullberbyn.

Obraz

Legimi daje do wyboru 4 warianty abonamentu: opłata miesięczna wynosi kolejno 6,99, 19,99, 24,99 i 32,99 zł. Możliwe jest także skorzystanie z oferty „Czytnik za złotówkę”. Rozwiać wszelkie wątpliwości można zapoznając się ze szczegółami na stronie Legimi.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)