Office 2010 w subskrypcjach TechNet/MSDN, prezentujemy screeny

Office 2010 w subskrypcjach TechNet/MSDN, prezentujemy screeny

Wojciech Kowasz
22.04.2010 21:50

Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft udostępnił Office 2010 dla subskrybentów TechNet oraz MSDN. Zapraszamy do obejrzenia galerii screenów prezentujących najnowszą, finalną wersję Office.

Jeśli ogłoszony kilka dni temu harmonogram zostanie dotrzymany, 27 kwietnia odbędzie się debiut komercyjny pakietu Office 2010 - firmy posiadające umowy licencjonowania grupowego z rozszerzeniem Software Assurance będą mogły pobrać najnowszą wersję Office i dokonać aktualizacji. 1 maja z kolei ruszy sprzedaż w kanałach licencjonowania grupowego dla firm, które nie posiadają jeszcze Software Assurance. Oficjalna premiera odbędzie się 12 maja w Nowym Jorku. Do szerokiego grona odbiorców Office 2010 trafi jednak nie prędzej niż w połowie czerwca. Przypomnijmy, że w ramach programu Gwarancja Technologii wszyscy, którzy w okresie od 5 marca do 30 września zakupią Office 2007 otrzymają bezpłatnie uaktualnienie do najnowszej wersji 2010.

O wersjach pakietu Office 2010 oraz ich planowanych cenach pisaliśmy szczegółowo w marcu. Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia galerii screenów finalnej wersji najnowszego pakietu Office. Screeny przedstawiają aplikacje w angielskiej wersji. Wersja polska nie została jeszcze udostępniona.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)