OfficeSuite teraz z obsługą Google Docs

15.03.2010 12:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najnowszej wersji programu OfficeSuite 5.30 dla smartfonów pojawiła się obsługa Google Docs. Użytkownicy telefonów z systemem Symbian mogą teraz przechowywać i edytować dokumenty online.

OfficeSuite to pakiet biurowy dla telefonów komórkowych z systemem Symbian. Umożliwia on obsługę dokumentów Microsoft Office (Word, Excel i PowerPoint). W ten sposób możemy tworzyć, edytować i przeglądać teksty w telefonie. W wersji 5.0 programu wprowadzono obsługę dokumentów Office 2007. Udostępniono również funkcję przesyłania plików pocztą e-mail. Pliki zapisane w telefonie mogą być synchronizowane z komputerem. W najnowszej aktualizacji OfficeSuite 5.30 pojawiła się natomiast możliwość korzystania z Google Docs.

Aby skorzystać z Google Docs wystarczy wybrać odpowiednią ikonę w menu programu. Dzięki nowej funkcji użytkownicy mogą edytować i przeglądać pliki tak jakby były one zapisane w pamięci telefonu. Nie trzeba ich natomiast pobierać, co znacznie zwiększa ilość dokumentów, z którymi możemy pracować. Oczywiście, aby móc korzystać z Google Docs, trzeba mieć aktywne konto Gmail. Login i hasło trzeba będzie podać podczas pracy z OfficeSuite. Program zapamięta raz wpisane dane, dzięki czemu nie będziemy musieli ich ponownie podawać podczas kolejnego logowania.

OfficeSuite 5.30 można pobrać ze stron producenta. Aplikacja dostępna jest jako 30-dniowy trial, a także pełna, płatna wersja. Za tę ostatnią przyjdzie nam zapłacić 19,99 dolarów. OfficeSuite jest kompatybilny z większością telefonów z systemem Symbian.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)