OffiSync - dokumenty online z nowymi funkcjami

14.04.2010 11:48, aktual.: 14.04.2010 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj informowaliśmy o nowych funkcjach wprowadzonych do Google Docs. Podobne rozwiązania pojawiły się również w OffiSync - częściowo bezpłatnym dodatku do pakietu Microsoft Office, który pozwala synchronizować dokumenty zapisane w pamięci komputera z Google Docs.

OffiSync to dobre rozwiązanie dla osób, które korzystają zarówno z pakietu Office jak i internetowej usługi firmy Google. Dodatek umożliwia synchronizację dokumentów między komputerem, a serwerem, dzielenie się plikami, publikowanie w Sieci czy wspólną pracę. Właśnie ta ostatnia funkcja została rozwinięta w najnowszej wersji OffiSync. Teraz podczas pracy kilku osób nad dokumentem jest on automatycznie aktualizowany, dzięki czemu wszyscy widzą wprowadzane zmiany. To dobre rozwiązanie dla osób korzystających z pakietu Office. Jedną ze zmian w tegorocznej wersji (Office 2010) ma być właśnie wprowadzanie poprawek w czasie rzeczywistym. Właściciele Office 2007 czy 2003 również będą mogli skorzystać z tej funkcji - dzięki OffiSync.

Udostępniono także inne zmiany, jak np. obsługę Google Sites. Niestety, część z wprowadzonych nowości, w tym wprowadzanie zmian w czasie rzeczywistym, dostępna jest jedynie w płatnej wersji dodatku. Za używanie OffiSync Premium trzeba zapłacić 12 dolarów rocznie. Aby skorzystać z dodatku należy posiadać aktywne konto Gmail.

OffiSync dla systemu Windows można pobrać z naszego vortalu. Dodatek dostępny jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)