Olbrzymi patch 1.10 dla Wiedźmina 3 połata grę przed nadejściem płatnego dodatku

Olbrzymi patch 1.10 dla Wiedźmina 3 połata grę przed nadejściem płatnego dodatku

Olbrzymi patch 1.10 dla Wiedźmina 3 połata grę przed nadejściem płatnego dodatku
09.10.2015 09:53, aktualizacja: 09.10.2015 10:06

Już na początku przyszłego tygodnia CD Projekt RED zaprosi nas na nowo do świata Wiedźmina 3, wypuszczając pierwszy z dwóch planowanych płatnych dodatków dla gry, czyli Serca z Kamienia. Przed jego premierą należy się jednak przygotować na pobranie łatki 1.10 dla tytułu, wprowadzającej mnóstwo zmian. Na konsolach chodzi o aż 15 GB danych, a na PC od 6 do 15 GB w zależności od platformy, z której mamy swoją kopię.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia - zwiastun premierowy - zobacz więcej w cdp.pl

Studio kontynuuje więc usprawnianie hitu, tak jak fanom obiecywało. Mało tego, to najobszerniejszy zestaw poprawek i optymalizacji od pojawienia się Dzikiego Gonu na rynku. Twórcy wspominają o ponad sześciuset najróżniejszych zmianach, w tym dorzuconych liniach dialogowych, rozwijających niektóre rozmowy, czy około stu pięćdziesięciu rozwiązanych problemach, które wpływały na stabilność działania gry. Łatka pojawić się powinna równocześnie na konsolach, jak również komputerach.

Lubiącym wiedzieć konkretnie, co się szykuje, CDP RED udostępniło pełną rozpiskę łatki do wglądu. Lista ciągnie się niemal przez 13 stron, więc na jej zgłębienie wypada sobie zarezerwować dłuższą chwilkę. Zmiany tyczą się udźwiękowienia, wyłapanych błędów związanych z darmowymi paczkami DLC, całej masy drobnych rzeczy w rozgrywce, interfejsie gry, wydajności programu czy oczywiście poprawek w zadaniach głównych oraz drugoplanowych. Nie ma się więc co zastanawiać, ten patch się wszystkim przyda.

Przy okazji wieści o aktualizacji 1.10, producenci poruszyli kwestię, która nie daje spać wielu miłośnikom Geralta. Nic nie zmieniło się niestety w temacie konsolowych wersji HD dwóch pierwszych części Wiedźmina. Dalej nie ma ich obecnie w planach. Jeśli kiedykolwiek CD Projekt RED zmieni zdanie, stanie się to nie prędzej niż po debiucie Cyberpunka 2077. Ten projekt o ogromnym rozmachu nie ma jeszcze daty premiery.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)