Open GApps – pobieranie i instalacja aplikacji Google łatwe i przyjemne

Open GApps – pobieranie i instalacja aplikacji Google łatwe i przyjemne

Open GApps – pobieranie i instalacja aplikacji Google łatwe i przyjemne
14.11.2016 18:11, aktualizacja: 15.11.2016 00:11

W Polsce, zapewne przez to, że smartfony zmieniamy rzadziej, niż choćby Amerykanie, nie brakuje amatorów przywracania urządzeniom drugiej młodości dzięki ich rootowaniu i instalowaniu ROM-ów. Dla nich jak znalazł będzie dostępna od niedawna otwarta aplikacja Open GApps.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Program stanowi mobilnego klienta serwisu o tej samej nazwie, dzięki któremu użytkownik może łatwo wybrać odpowiedni wariant paczki z aplikacjami Google, dostosowany do architektury procesora czy wersji systemu operacyjnego. Aplikacja mobilna ma jednak dodatkową przewagę – Open GApps samodzielnie rozpoznaje architekturę procesora oraz wersję Androida, przez co łatwo uniknąć instalacji błędnego wariantu paczki GApps.

Ponadto program eliminuje konieczność ręcznego kopiowania na pamięć urządzenia paczki pobranej z Sieci – jeżeli użytkownik przyzna aplikacji dostęp do konta root, to pobieranie usług Google, jak i ich instalacja przebiegnie automatycznie. Wszystko to w eleganckim i czytelnym interfejsie wzbogaconym o dodatkowe instrukcje, dzięki którym na prawdę trudno, korzystając z Open GApps, doprowadzić do instalacji nieodpowiedniej wersji pakietu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Podobnie jak w przypadku wersji przeglądarkowej, Open GApps oferuje kilka rodzajów paczek: od paczki pico, która umożliwia jedynie korzystanie z Google Play, przez mini zawierającą tylko kilka najważniejszych aplikacji, aż po paczkę aroma, oferującą graficzny instalator, w którym wybrać można poszczególne składniki GApps. Aplikację można pobrać z naszej bazy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)