OpenOffice.org zaprasza na płatny staż

OpenOffice.org zaprasza na płatny staż

25.05.2010 13:12

Organizacja OpenOffice.org przygotowała na tegoroczne lato staż dla studentów, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności. Już można zapisywać się na OpenOffice.org Summer 2010 Internship.

Lato w rozumieniu OpenOffice.org będzie w tym roku dość długie. Na staż można zapisywać się już teraz, natomiast od 31 maja do 30 czerwca będą podejmowane decyzje w sprawie przyjęcia zgłoszeń. Koniec programu przewidywany jest na 31 października. Staż przeznaczony jest dla studentów, którzy chcieliby bliżej poznać programy rozwijane w ramach OpenOffice.org. Na stronach internetowych organizacji dostępny jest formularz, który należy wypełnić, aby wziąć udział w programie. Zawiera on 20 pytań pomagających w określeniu zainteresowań czy znajomości wiedzy technicznej (np. obsługa języka C++). Należy również zaproponować własny projekt, który będzie realizowany podczas stażu. Po wysłaniu formularza należy oczekiwać na przyjęcie zgłoszenia. Zespół odpowiedzialny za wybór kandydatów przedstawi 1 lipca szczęśliwą siódemkę osób, które będą mogły wziąć udział w projekcie.

Jest o co walczyć, bowiem każdy wykonany projekt w ramach stażu będzie nagrodzony 3,5 tys. euro. Na stronach wiki OpenOffice.org można zapoznać się również z propozycjami pracy jaką w ciągu trzech miesięcy mogą zająć się stażyści. Znajomość języka angielskiego jest niezbędna.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)