Opera Mobile 10.1 beta dla telefonów z S60

Opera Mobile 10.1 beta dla telefonów z S60

15.07.2010 12:47

Opera Software nie próżnuje. Po wczorajszej aktualizacji Opery Mini dla Androida przyszedł czas na Operę Mobile 10.1 beta dla telefonów z systemem Symbian Series 60.

Najnowsza Opera Mobile 10.1 wprowadza zwiększoną szybkość i geolokację. Oprócz odnajdywania użytkownika na mapie, pozwoli ona na współpracę z aplikacjami dla osób podróżujących. Jednocześnie zespół Opery zapewnia, że użytkownik może kontrolować swoją prywatność i decydować komu chce udostępnić informacje na temat swojego położenia. Poprawiono też takie funkcje jak szybkie wybieranie, menadżer haseł czy Opera Link.

Już we wcześniejszych wersjach Operę Mobile wyposażono w technologię Opera Turbo kompresującą dane przed ich pobraniem z sieci. Dzięki zastosowaniu tego dodatku proces pełnego wczytywania stron internetowych trwa krócej i zużywa mniej cennego transferu. Oprócz tego Opera Mobile oferuje takie funkcje jak przeglądanie w kartach, wirtualną klawiaturę, kinetyczne przewijanie i autorotację do ustawienia horyzontalnego.

Opera 10.1 beta jest dostępna dla smartfonów bazujących na systemie Symbian/S60 (edycja 3 i 5). Aplikację można pobrać za darmo bezpośrednio na telefon ze strony producenta. Przypominamy, że jest to wersja rozwojowa i może pracować niestabilnie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)