OPPO Creators Awards – nowy konkurs dla fanów mobilnej fotografii

OPPO Creators Awards – nowy konkurs dla fanów mobilnej fotografii

OPPO zaprasza do wzięcia udziału w konkursie
OPPO zaprasza do wzięcia udziału w konkursie
Redakcja
17.06.2019 14:42

Firma OPPO zachęca do wzięcia udziału w ogólnoświatowym konkursie fotograficznym stworzonym z myślą o fanach fotografii mobilnej. Łączna pula nagród to kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

OPPO, wiodący globalny producent smartfonów, uruchamia od dziś wyjątkowy projekt - OPPO Creators Awards 2019 - otwarty dla każdego konkurs na najlepsze zdjęcia wykonane smartfonem, którego celem jest wspieranie i inspirowanie nowego pokolenia miłośników fotografii mobilnej na całym świecie.

Z tej okazji marka przygotowała także Manifest wideo, oddający ducha przedsięwzięcia. Został on nakręcony podczas turnieju Roland Garros.

Ponieważ fotografia mobilna zyskała na znaczeniu w nowoczesnej i profesjonalnej fotografii, praktyczne, funkcjonalne i łatwe w użyciu funkcje wprowadzone przez OPPO, pozytywnie przyczyniły się do kształtowania tego ewoluującego trendu. Także poprzez właśnie zaprezentowany Reno 10x Zoom, który jest wyposażony w pionierski 10-krotny zoom hybrydowy, tryb ultra-night 2.0, artystyczny portret i nowe algorytmy AI, tym samym marka znacząco przyczyniła się do podniesienia jakości zdjęć, dzięki czemu wynosi mobilną fotografię na nowy poziom.

Jako jeden z globalnie wiodących producentów fotograficznych smartfonów, OPPO zawsze dążyło do zaoferowania swoim użytkownikom na całym świecie najlepszych technologii i doświadczeń fotograficznych. „Fotografia zawsze była podstawą strategii OPPO. Zarówno w zakresie podzespołów, jak i oprogramowania OPPO nigdy nie przestało poszukiwać i wprowadzać innowacji, starając się zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia fotograficzne i ułatwić robienie wspaniałych zdjęć. ”- mówi Derek Sun, Global Marketing Director w OPPO.

Na OPPO Creators Awards 2019 składa się 5 różnych kategorii:Twoja Kreatywność (Fotografia w stylu dowolnym - wedle Twojego pomysłu!), Twoja Noc (Uchwyć prawdziwe oblicze nocy), Twoi Ludzie (Fotografie osób oraz portrety), Twoja Perspektywa (Zbliżenia, fotografie wykonane obiektywami szerokokątnymi oraz inne kreatywne ujęcia),Twój Świat (Zainspiruj nas do zwiedzania świata).

Jest podzielona na dwie grupy; odpowiednio: grupa OPPO (zdjęcie zrobione smartfonami OPPO) i grupa otwarta. Kandydaci mogą nadsyłać swoje prace do 17 lipca.

Zwycięzcy konkursu - wybrani przez jurorów reprezentujących agencję fotograficzną Magnum Photos, OPPO i innych profesjonalistów z dziedziny fotografii - zostaną przedstawieni 31 Lipca, a wszystkie najlepsze zdjęcia zostaną wybrane i udostępnione w galerii prac na stronie See Beyond.

Zwycięzcom konkursu OPPO Creators Awards 2019 zostaną przyznane nagrody pieniężne o całkowitej wysokości 30 000 USD. Wszyscy laureaci otrzymają także smartfony OPPO Reno 10x Zoom i indywidualnie opracowane warsztaty w ramach Programu Rozwoju Talentów OPPO, aby dodatkowo wspomóc fotograficzną kreatywność. Zwycięzcom wiedzy i wskazówek w całym spektrum wiedzy (od konceptualizacji po wykonywanie zdjęć) udzielać będą światowej klasy fotografowie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie See Beyond.

Dziś OPPO oficjalnie przedstawiło wideo z kampanii Creators Awards, w której podjął współpracę ze znaną francuską fotografką, Fanny Latour-Lambert:

OPPO Creators Awards 2019

Film uwypukla determinację, która napędza wszystkich entuzjastów, każdego dnia, tak w dążeniu do uzyskaniu idealnego obrazu, jak i na korcie tenisowym przy grze o zwycięski punkt. Symbolicznym odwzorowaniem charakteru marki OPPO i jej otwarcia na wszystkich poprzez zaoferowanie każdemu, zarówno profesjonaliście, jak i amatorowi, możliwości wyrażenia swojej fotograficznej kreatywności, jest przedstawienie pasjonatów-amatorów tenisa, którzy grają na kultowym czerwonym glinianym korcie Rolanda Garrosa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)