Oprogramowanie zabezpieczające TrustPort wchodzi na polski rynek

Oprogramowanie zabezpieczające TrustPort wchodzi na polski rynek

13.07.2011 16:23

Na polski rynek po raz pierwszy wchodzi oprogramowanie zabezpieczające TrustPort. Dzisiaj ukazały się najnowsze wydania programów do ochrony PC - TrustPort Antivirus 2012, TrustPort Internet Security 2012 oraz TrustPort Total Protection 2012.

TrustPort Antivirus 2012 to lekki program antywirusowy chroniący komputer zarówno przed wirusami, rootkitami jak i trojanami czy innym złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja działa w czasie rzeczywistym, możliwe jest również skanowanie na życzenie użytkownika (zarówno całego dysku jak i wybranych treści). TrustPort Antivirus 2012 korzysta z dwóch silników skanujących, pracuje również w oparciu o porównywanie danych (analiza heurystyczna). W wersji 2012 pojawiło się nowe narzędzie - Application Inspector - do nadzorowania pracy poszczególnych aplikacji.

Dla osób stale korzystających z Internetu przeznaczony TrustPort Internet Security 2012. Program ten oprócz ochrony antywirusowej oferuje inteligentną zaporę sieciową, monitorowanie e-maili (w tym klientów poczty Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail, Thunderbird) i odwiedzanych stron internetowych. Dodatkowo w ramach TrustPort Internet Security 2012 otrzymujemy antywirusa na urządzenia typu USB, a także nadzór rodzicielski. Trustport Antivirus USB jest również dostępny jako osobny produkt dostępny z poziomu urządzenia zewnętrznego (nie trzeba go instalować w systemie). Oferuje on skanowanie na życzenie, szyfrowanie danych czy możliwość bezpiecznego niszczenia dokumentów. Inne funkcje programu to ochrona nośników, jak również automatyczne aktualizacje.

Użytkownicy, którym zależy na przechowywanych danych, mogą skorzystać z TrustPort Total Protection 2012. Program ten zapewnia ochronę przed atakami cyberprzestępców, szyfrowanie przechowywanych materiałów, a także możliwość ich odzyskiwania za pomocą dysku ratunkowego Recovery. Oprócz tego otrzymujemy ochronę antywirusową i firewall, jak również automatyczne monitorowanie odwiedzanych stron i poczty e-mail. Również w TrustPort Total Protection 2012 skorzystamy z przenośnego antywirusa.

Wersje próbne programów TrustPort w polskiej wersji językowej można pobrać z naszego portalu. Pełne wydania dostępne są na stronie producenta w cenie 30 euro (Antivirus), 40 euro (Internet Security) i 50 euro (Total Protection). Z kolei Trustport Antivirus USB dostępny jest za niecałe 8 euro. Od jutra natomiast wszystkie produkty będą dostępne w sprzedaży u polskiego dystrybutora, w firmie Marken Systemy Antywirusowe.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)