Orange zachęca klientów T-Mobile do zmiany operatora oraz wprowadza darmowy dostęp do Facebooka

Orange zachęca klientów T‑Mobile do zmiany operatora oraz wprowadza darmowy dostęp do Facebooka

Orange zachęca klientów T-Mobile do zmiany operatora oraz wprowadza darmowy dostęp do Facebooka
05.08.2014 16:43, aktualizacja: 06.08.2014 10:38

Klienci sieci Orange korzystający z taryfy Orange Smart mogą za darmo korzystać z Facebooka w ramach usługi Orange World. Natomiast dla użytkowników T-Mobile, którzy będą mieli podniesiony abonament, pomarańczowy operator przygotował specjalną akcję.

Pod koniec lipca informowaliśmy Was, że T-Mobile postanowił namówić swoich klientów do przejścia na nowsze oferty, jednak sposób w jaki to zostanie zrobione, dla wielu jest dość kontrowersyjny. Abonament w wybranych taryfach od września zostanie podniesiony o 5 złotych. Decyzja nie wywołała entuzjazmu i wielu klientów T-Mobile postanowiło, że poszuka oferty u innych operatorów. Oczywiście osoby, które nie są zadowolone z podniesienia abonamentu mogą bez żadnych dodatkowych kosztów wypowiedzieć umowę.

Orange postanowiło skorzystać z okazji i nowa kampania przeznaczona jest właśnie dla klientów zmieniających T-Mobile na inną sieć. Akcja, w której Orange rzuca koło ratunkowe tym, którym operator nagle podniósł rachunki może okazać się bardzo dobrym pomysłem, o ile oferty będą naprawdę atrakcyjne.

Kolejną nowością w Orange jest wprowadzenie darmowego dostępu do Facebooka dla klientów taryfy Orange Smart na kartę. Z najpopularniejszego portalu społecznościowego będziemy mogli korzystać w ramach usługi Orange World, która daje też darmowy dostęp do innych portali społecznościowych, jak NK, GoldenLine, fotka.pl, skrzynki pocztowej, Wikipedii oraz serwisu Wirtualna Polska. Warto pamiętać, że korzystanie jest darmowe, tylko jeśli przeglądamy wersję mobilną strony, dodatkowo nieobsługiwane są systemowe aplikacje typu Facebook, które fabrycznie instalowane są w telefonie. Dla użytkowników taryfy Orange Smart na kartę, usługa Orange World jest bezpłatna. Natomiast w przypadku innej taryfy, musimy płacić 10 złotych miesięcznie. Dla osób, które Internetu w komórce potrzebują tylko do przeglądania portali społecznościowych i sprawdzania poczty, wydanie nawet 10 złotych w celu włączenia tej usługi jest dość atrakcyjną ofertą.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)