Orcs Must Die! Unchained na długi weekend – MOBA w stylu Tower defense na PC

Orcs Must Die! Unchained na długi weekend – MOBA w stylu Tower defense na PC
Rafał Szramowiat

30.04.2016 18:06, aktual.: 01.05.2016 10:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Orcs Must Die! Unchained – doskonałą darmową grę akcji stanowiącą świetną propozycję dla wszystkich miłośników bijatyk.

Mowa tu o bijatykach nie byle jakich, bo tytuł oprócz dynamicznej akcji i okładania się na całego oferuje dodatkowo elementy strategii, MOBA oraz Tower defense.

Orcs Must Die! Unchained Open Beta Trailer

Akcja gry przenosi nas do świata przemocy, agresji i bezczelnych zachowań, ale spokojnie, wszystko to zaprezentowane zostało przez twórców w kreskówkowej, wręcz momentami groteskowej postaci i z odpowiednią dozą humoru.

Celem zabawy jest zdobycie twierdzy przeciwnika i zniszczenie jej przy równoczesnych staraniach defensywnych w stosunku do własnej bazy. W zabawie biorą udział zespoły po pięciu wojowników złożone z odpowiednio zróżnicowanych pod kątem umiejętności i zdolności bojowych herosów.

Postacie oczywiście w miarę wygrywania kolejnych bitew zyskują doświadczenie, awansują na wyższe poziomy oraz rozwijają się ofensywnie. Pewnym urozmaiceniem jest też występowanie jednostek sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Orcs Must Die! Unchained posiada oryginalny styl i prezentuje pomysłową rozgrywkę. Świat gry cechuje się bardzo dobrą grafiką i animacją, a dodatkowo wszystko podano w polskiej wersji językowej.

Grę Orcs Must Die! Unchained można pobrać w dziale:

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)