Ósmy HotZlot rozpoczęty! Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo

Ósmy HotZlot rozpoczęty! Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo

Ósmy HotZlot rozpoczęty! Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo
04.07.2014 15:23, aktualizacja: 05.07.2014 17:30

W samo południe oficjalnie rozpoczyna się kolejny, ósmy już HotZlot, czyli coroczny zlot czytelników portalu dobreprogramy.pl. W tym roku po raz trzeci spotykamy się w dobrze już niektórym znanym, czterogwiazdkowym Zamku na Skale.

Obraz

Przypomnijmu, że w tym roku w HotZlocie udział bierze 160 osób. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym w Zamku i na świeżym powietrzu. W bloku prezentacji czekają nas wykłady na temat Internetu rzeczy według Intela, tabletów i PC-tów Samsunga, nowości Kingstona, OpenWRT na sprzęcie TP-Link oraz inteligentnego, bezprzewodowego domu ze sprzętem Fibaro. Sesje techniczne będziemy relacjonować na żywo na YouTube, a po zakończeniu HotZlotu udostępnimy ich zapisy wideo. W sobotę odbędzie się także tradycyjny turniej siatkówki, którego finał nagramy w rozdzielczości 4K. Nie zabraknie konkursów i cyfrowej rozrywki, ale kluczowa jest integracja.

Czytelników, którzy śledzą przebieg imprezy z zacisza własnych domów, zapraszamy do śledzenia fotorelacji, Uczestników zaś do jej współtworzenia. Transmisję na żywo możecie oglądać za pośrednictwem YouTube. Zaczynamy punktualnie o 15:30.

HotZlot 2014 na żywo [Piątek]

Informacje na temat HotZlotu można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel i Samsung. Oficjalnymi partnerami HotZlotu są: Fibaro, Kingston Technology, IQ Publishing, Opera Software, TP-Link i Wacom. HotZlot wspierają ponadto: Ashampoo, CI Games, Epson, Izzy Drive, Sapphire Technology, Sony Creative Software oraz SteelSeries.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)