Ostatni dzień licytacji naszych koszulek na aukcjach WOŚP!

Ostatni dzień licytacji naszych koszulek na aukcjach WOŚP!

Redakcja
13.01.2013 00:00, aktualizacja: 09.05.2014 17:57

Dziś XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do wspierania akcji, do późnego wieczora można licytować nasze koszulki na aukcjach WOŚP.

Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również i my chcielibyśmy tradycyjnie dołożyć swą cegiełkę. W tym roku zbieramy środki na wsparcie terapii noworodków i niemowlaków oraz na wyposażenie szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :)

Obraz

Na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czeka 14 „firmowych” koszulek portalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki różnych rozmiarach i wzorach z naszej aktualnej kolekcji. Wśród nich są też koszulki damskie, o kroju dostosowanym do kształtów płci pięknej i z bardzo sympatycznym wzorem. Wszystkie koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie oraz posiadają wysokiej jakości nadruk full color.

W przypadku przekroczenia w licytacji kwoty 250 zł, do koszulki zostanie dołączony zestaw różnych gadżetów od nas i naszych partnerów, a także pamiątkowy dyplom. W przypadku przekroczenia kwoty 500 zł dołączymy dodatkowo wyjątkową kurtkę dobrychprogramów wykonaną z wiatroodpornego materiału softshell, w wybranym rozmiarze. Koszty wysyłki koszulek (także za granicę!) bierzemy na siebie. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele XXI Finału tj. ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów.

Aukcje kończą się dziś, po 21:30. Zapraszamy do licytowania, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia potrzebujących pomocy dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, tych koszulek nie można nigdzie kupić!

Aktualizacja, 13.01.2013, 22:00

Licytacje zakończone! Łączna kwota za jaką wylicytowaliście koszulki to dokładnie 2873,50 zł. Najwyższą cenę osiągnęliśmy przy czarnej koszulce „Puzzle” w rozmiarze XXL - za oszałamiające 560 zł wylicytował ją martinez_wr. Kolejna w rankingu była brązowa koszulka „Grzywa” w rozmiarze XL - za 460 zł wylicytował ją cybernetyczny. Wart wyróżnienia jest także Dimatheus, który wylicytował dwie koszulki za 496 zł łącznie! Średnia cena osiągnięta za jedną koszulkę to aż 205,25 zł!

Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie chorych dzieciaków! Koszulki będziemy wysyłać po potwierdzeniu wpłaty na konto WOŚP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)