Ostatnie konferencje z cyklu IT Academic Day

Ostatnie konferencje z cyklu IT Academic Day

Wojciech Kowasz
10.12.2009 17:15

Przed nami ostatnie spotkania w ramach tegorocznego IT Academic Day - cyklu konferencji poświęconych rozwiązaniom Microsoftu organizowanych przez społeczności akademickie na wielu uczelniach w różnych miastach Polski. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

Już 15 grudnia IT Academic Day odbędzie się na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz na Politechnice Opolskiej. Ostatnia w tym roku konferencja z całego cyklu będzie zorganizowana 17 grudnia na Uniwersytecie Łódzkim. Więcej informacji, także o rejestracji, dostępnych jest na stronie głównej IT Academic Day. Warto wspomnieć, że w przyszłym roku planowana jest jeszcze jedna impreza, która będzie połączeniem IT Academic Day i konferencji ogólnie zorientowanej na tematy technologiczne - mowa o Warszawskich Dniach Informatyki, które odbędą się 16-17 marca 2010.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)