Outlook Premium za 4 dolary miesięczne, ale z rocznym okresem testowym

Outlook Premium za 4 dolary miesięczne, ale z rocznym okresem testowym04.04.2016 17:45
Outlook Premium za 4 dolary miesięczne, ale z rocznym okresem testowym

Od pewnego czasu wiadomo, że Microsoft pracuje nad Outlookiem Premium – dostępną dla każdego płatną wersję swojej usługi pocztowej, dzięki której można będzie uzyskać dostęp do wielu, całkiem pożądanych i przydatnych funkcji, których brakuje w darmowym Outlooku. Dziś wiadomo już na ten temat więcej, przede wszystkim znana jest wysokość miesięcznej opłaty.

Dlaczego ktokolwiek miałby płacić za Outlooka? Jest kilka powodów, z których najlepszym argumentem wydaje się możliwość obsługi własnych domen. W Outlooku Premium możliwe będzie podpięcie własnej domeny do usługi i wykorzystywanie w jej adresie. Takie rozwiązanie może być przydatne przede wszystkim ze względów reprezentacyjnych: nie we wszystkich wypadkach korzystanie z domen Gmaila czy Outlooka właśnie jest postrzegane jako wystarczająco prestiżowe. Nieznane są jednak jakiekolwiek limity dotyczące liczby kont na danej domenie.

Takie możliwości były już niegdyś dostępne w Outlooku, i to za darmo. Microsoft zrezygnował z nich, jednak nie usunął już podpiętych domen. Jeżeli ktoś jednak chciał dodać nowe już po wyłączeniu takich możliwości w Outlooku, musiał korzystać z subskrybcji na Office’a 365.

350175246571366337

Aktualnie Outlook Premium znajduje się w fazie pilotażowych testów, w których wziąć udział można tylko po otrzymaniu zaproszenia. Na łamach TechChrunch ukazały się całkiem szczegółowe dane dotyczące oferty Outlook Premium, które sugerują, że będzie ona całkiem korzystna. Użytkownikom przyjdzie bowiem płacić 3,99 dolarów za miesiąc. Dostępny będzie jednak całkowicie bezpłatny okres próbny trwający aż rok.

Microsoft nie opublikował jeszcze żadnych oficjalnych komunikatów dotyczących opłat czy daty premiery Outlooka Premium, przez co warunki mogą się zmienić. Sporo można jednak dowiedzieć się ze stron Office’a. Mowa tam między innymi o dostępie do pięciu spersonalizowanych adresów czy zaawansowanej synchronizacji z kalendarzami. Ponadto parterem Microsoftu zostało GoDaddy, dzięki czemu rezerwować czy odnawiać domeny będzie można również w samym Outlooku. Czy to wystarczy, aby przekonać użytkowników do płacenia za Outlooka Premium niecałych 4 dolarów miesięcznie?

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)