Ovi Maps beta z ułatwionym pobieraniem Street Maps

Ovi Maps beta z ułatwionym pobieraniem Street Maps

02.12.2010 14:32

Nokia wydała dzisiaj aktualizację darmowych map z nawigacją Ovi Maps 3.06 beta. Wprowadzono między innymi możliwość pobrania Street Maps bez konieczności korzystania z komputera.

Nokia wydała kolejną aktualizację swoich map z nawigacją - tym razem w wersji 3.06 beta. Wśród nowości pojawiła się możliwość pobierania map ulic (Street Maps) bezpośrednio z poziomu telefonu. Dotychczas było to możliwe jedynie za pośrednictwem komputera. Ponadto zintegrowano funkcje My Position i Search, które teraz noszą wspólną nazwę Map. W zakładce Favorites pojawiła się nowa funkcja Back. Poprawiono kasowanie i zmianę nazw materiałów, pojawiły się także zmiany w trybie Drive dotyczące przepływu ruchu. Odświeżono interfejs odpowiedzialny za wyświetlanie informacji na temat wybranych miejsc. Pełna lista zmian dostępna jest na blogu Nokii.

Nokia wprowadziła darmową nawigację do Ovi Maps na początku tego roku. W ciągu jednego tygodnia aplikację pobrano ponad 1 mln razy z e-sklepu Ovi Store. Ovi Maps oprócz map z nawigacją oferuje również między innymi przewodniki Lonely Planet i Michelin. Można również przesyłać znajomym informacje dotyczące własnego położenia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)