Pamiętasz tego typa wiszącego na taśmie? Będzie o nim dokument

Pamiętasz tego typa wiszącego na taśmie? Będzie o nim dokument

Drew Purvis, gracz, który dał się zawinąć w taśmę izolacyjną i podwiesić do sufitu, fot. Tyler Knowles
Drew Purvis, gracz, który dał się zawinąć w taśmę izolacyjną i podwiesić do sufitu, fot. Tyler Knowles
02.03.2020 13:11, aktualizacja: 02.03.2020 13:26

Ten obrazek chyba znają wszyscy gracze. Jakieś LAN Party z początku lat 00., a w górze kadru jeden z uczestników podwieszony jest do sufitu taśmą izolacyjną.

Fotografia ta była brana za coś na kształt miejskiej legendy i często używana do tworzenia memów. Wiele osób twierdziło, że było tam, bądź podawało się za autorów tego zdjęcia, jednak przez długie lata nikt nie mógł tego potwierdzić.

Jak się jednak okazało, sytuacja ta zdarzyła się naprawdę i był to rok 2003 w niespełna 10-tysięcznym miasteczku Mason w stanie Michigan. Historię tę opisało w szczegółach Kotaku.

Legendarna fotka LAN party Counter-Strike doczekała się dokumentu

Patrząc na jedną z najbardziej znanych fotek wśród społeczności graczy, można zaobserwować jak wiele się przez te niespełna 20 lat zmieniło. Chociaż akurat popularność Counter-Strike nie przeminęła.

Jeśli interesuje was, kim był ten "zakokonowany" śmiałek, jak dobrze mu szło w rozgrywce sieciowej i ile wytrzymał w taśmie izolacyjnej, to pytania na te odpowiedzi będziecie mogli znaleźć w filmie dokumentalnym Internet Legends: Duct-Taped Gamer.

Twórcy obiecują wywiady zarówno z gwiazdą zdjęcia, jak również graczami, którzy przebywali razem z nim w trakcie tego LAN party. W sieci pojawił się już nawet zwiastun tej produkcji, a wykorzystano w nim narrację Marka Hamilla jako Luke'a Skywalkera.

Internet Legends: Duct-Taped Gamer | Trailer

Dokument ma ukazać się w tym roku i zapowiada się na interesujący i nostalgiczny relikt zupełnie innej epoki – piwnic, monitorów CRT oraz stert opakowań pizzy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)