Parkour Bloon na weekend (na PC)

Strona głównaParkour Bloon na weekend (na PC)
07.05.2016 10:13
Parkour Bloon na weekend (na PC)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Parkour Bloon – bezpłatną platformówkę 2D ze zdecydowanym naciskiem na zręczność oraz dynamikę akcji.

bEJtmDpN

W tajemniczym labiryncie pełnym zasadzek i pułapek obieramy sterowanym przedmiotem azymut na wyjście (to raczej ku górze) i staramy się wydostać z planszy w możliwie najkrótszym czasie.

Parkour Bloon

W przeciwieństwie do zasad, to sterowanie obiektem już tak łatwe nie jest. Wymaga ono dodatkowego współdziałania myszy, dzięki której nadajemy kuli kierunek przyspieszenia. Im większa wprawa w jednoczesnym nawigowaniu klawiszami i gryzoniem, tym większe profity w końcowym podliczeniu.

bEJtmDpP

Oprócz szybkiej ucieczki z układu bardzo ważnym elementem rozgrywki jest zbieranie wszędobylskich diamentów, które dodatkowo wyznaczają szlak podróży. Należy w międzyczasie uważać na ruchome przeszkody mogące wyrządzić wiele złego. Bezustannie zaś zmieniająca się dynamika prowadzenia rozgrywki wpływa na zwiększanie poziomu trudności.

Parkour Bloon to ciekawa i dopracowana w szczegółach produkcja, która będzie wymagała od gracza dużej sprawności oraz błyskotliwości. Dotarcie do końca wędrówki z pewnością zostanie okupione wieloma próbami, powtórkami i poświeceniem.

Grę Parkour Bloon można pobrać w dziale:

Gry -> Platformowe.

bEJtmDpV

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJtmDqL