PassTool Password Reader 8.0 LE - ostatnia wersja, ale bezpłatna

PassTool Password Reader 8.0 LE - ostatnia wersja, ale bezpłatna

28.06.2011 14:36

Ukazało się najnowsze, ale niestety i ostatnie wydanie znanego programu PassTool Password Reader. Na pocieszenie autor specjalnie dla czytelników dobrychprogramów udostępnił bezpłatnie pełną wersję programu na dwa miesiące.

Jak dowiedzieliśmy się od twórcy PassTool Password Reader, Rafała Jelitto, program nie będzie już niestety rozwijany. Najnowsza, ósma wersja będzie zarazem ostatnim wydaniem aplikacji do odzyskiwania zapomnianych haseł i loginów - stąd też nazwa LE (Last Edition). Na szczęście czytelnicy dobrychprogramów będą mogli jeszcze przez najbliższy czas korzystać z programu. Autor udostępnił specjalnie dla nas w najnowszej wersji darmowy klucz licencyjny. Jest on wbudowany w aplikację, którą można pobrać z naszego portalu i pozwoli korzystać z nieograniczonej funkcjonalnie edycji programu przez najbliższe dwa miesiące (do września 2011).

PassTool Password Reader 8.0 LE powstał z myślą o Windows 7, z programu można jednak - z małymi różnicami - bez problemu korzystać także w starszych wydaniach systemu Microsoftu. Wśród najważniejszych zmian należy wymienić generowanie raportów z komunikatorów takich jak AQQ, Gadu-Gadu 10 i Tlen, zmianę metody wykrywania obsługiwanych aplikacji czy zmianę dekodowania plików AQQ. Poza tym wprowadzono przycisk umożliwiający szybki zrzut haseł, poprawiono odzyskiwanie wiadomości z Gadu-Gadu, a także nieco odmieniono wygląd programu.

PassTool Password Reader 8.0 LE dostępny jest w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Odzyskiwanie haseł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)