W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Pew4Speed – utrzymaną w sympatycznym klimacie i prostą w zasadach strzelankę 2D, w której kluczem do sukcesu są głównie celne oko i dobry refleks.

bETFyPkR

Przejedziemy się tu czymś w rodzaju kolejki górskiej zajmując jeden z czterech dostępnych wagoników. Celem przejażdżki nie będą jednak wrażenia z ostrej jazdy lecz walka o dotarcie do mety z zewsząd atakującymi i starającymi się za wszelką cenę pokrzyżować nam plany potworami.

WhiteBox Pew4Speed

W trakcie nieustającej strzelaniny i ogólnej batalii na całego przeżywamy pewnego rodzaju dylemat. Chodzi o drużynę, wewnątrz której z jednej strony podejmujemy rywalizację o najwyższą pozycję w rankingu na najlepszego strzelca wystawiając niejednokrotnie sojuszników na odstrzał, a z drugiej zaś dbamy o nich i staramy się im pomagać.

bETFyPkT

Zlikwidowanych przez potwory współtowarzyszy należy czym prędzej próbować przywrócić do gry zestrzeliwując specjalne bańki, w których po zbiciu lawirują bezczynnie po planszy. Uzupełniając stan osobowy załogi zwiększamy szanse na dotarcie do mety, co jest konieczne dla ostatecznego rozstrzygnięcia wyścigu.

Ważnym elementem przybliżającym nas do zwycięstwa jest umiejętne wykorzystanie aktualnie posiadanych atrybutów takich jak laser czy miotacz ognia. W trakcie walki z przeciwnikiem, oprócz błyskotliwości i celności, również nie bez znaczenia pozostaje siła, moc, sprawność i wytrzymałość palca wskazującego ;-).

W Pew4Speed gra się bardzo sympatycznie, a sama rozgrywka, choć nie należy do najdłuższych, dobrze koi nerwy i działa odstresowująco.

Grę Pew4Speed można pobrać w dziale:

bETFyPkZ

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (3)
bETFyPlP