[PGA 2014] HyperX i LG, sprzęt dla graczy i zakrzywione monitory

[PGA 2014] HyperX i LG, sprzęt dla graczy i zakrzywione monitory

[PGA 2014] HyperX i LG, sprzęt dla graczy i zakrzywione monitory
Krzysztof Fiedor
25.10.2014 10:58, aktualizacja: 25.10.2014 17:27

W tym roku, podobnie zresztą jak w poprzednim, HyperX i LG wspólnie prezentowały się na Poznań Game Arena. HyperX pokazał pełną ofertę produktów dla graczy i entuzjastów. Wśród nowości pojawiły się pamięci DDR4 Predator, nie zabrakło też świetnie przyjętych przez rynek słuchawek HyperX Cloud.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

HyperX to jednak nie tylko pamięci RAM i słuchawki. Na stoisku można zobaczyć też dyski SSD, pamięci USB, karty SD i inne drobne akcesoria. Wśród pamięci USB, dużym zainteresowaniem cieszy się model o pojemności aż 1 TB!

Mieliśmy też okazję chwilę porozmawiać z Michałem Bocheńskim, który jest odpowiedzialny za rozwój marki HyperX w Polsce. Michała powinniście pamiętać z ostatniego HotZlotu. Marka HyperX była na nim jednym z partnerów. Michał opowiedział nam co można zobaczyć na ich stoisku i jakie atrakcje zostały przewidziane dla odwiedzających.

LG natomiast skupiało się na promowaniu swoich monitorów – zwłaszcza modelu z zakrzywionym ekranem. Trzeba przyznać, że gry prezentują się na takim sprzęcie wyśmienicie, a po chwili obcowania z takim monitorem ciężko wrócić do typowych rozwiązań.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

O walorach nowych monitorów opowiedział nam Paweł Gusiew, który z marką LG jest związany od dawna i odpowiada za odpowiednią promocję produktu.

Oczywiście, oglądanie sprzętu to nie wszystko, na zwiedzających czeka sporo atrakcji. Główną, jak nam się wydaje, jest możliwość pokierowania prawdziwym Porsche, które zagościło chyba już na stałe na połączonym stoisku tych marek.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)