[PGA 2014] Podsumowanie pierwszego dnia imprezy

[PGA 2014] Podsumowanie pierwszego dnia imprezy

[PGA 2014] Podsumowanie pierwszego dnia imprezy
Krzysztof Fiedor
24.10.2014 23:24, aktualizacja: 25.10.2014 17:30

Pierwszy dzień Poznań Game Arena za nami. Dzień dzisiejszy to tak zwany VIP Day, gdzie wstęp na imprezę zarezerwowany był dla dziennikarzy i zaproszonych gości wystawców oraz dla tych, którzy sięgnęli głębiej do kieszeni i zapłacili ekstra za wejściówkę - okazuje się, że tych ostatnich było całkiem sporo, aż strach pomyśleć co będzie się tutaj działo jutro.

Na gorąco przygotowaliśmy materiał wideo z pierwszego dnia imprezy, w planach mamy jeszcze serię wywiadów i (oczywiście) oddzielny klip z hostessami i uczestnikami konkursu cosplay'owego.

Przez cały czas widać było gorączkowe przygotowania do dni otwartych dla wszystkich chętnych, gotowych zwiedzić targi, czyli jutro i pojutrze. Na wszystkich, którzy zjawią się na imprezie czeka masa atrakcji, które przygotowały wystawiające się na targach firmy, jak chociażby wyprzedaż gier organizowana przez cdp.pl, o której napiszemy nieco więcej w najbliższym czasie.

Na targi warto wybrać się z zasobniejszym portfelem, jest naprawdę wiele miejsc gdzie można wydrenować stan swojego konta, nie tylko na gry, ale również chociażby na koszulki, sprzęt, pluszaki, czy nawet poduszki.

Electro Body, o którym pisaliśmy rano, jest do nabycia na PGA.
Electro Body, o którym pisaliśmy rano, jest do nabycia na PGA.

Jedno z pierwszych stoisk, które odwiedziliśmy z kamerą to gamedot.pl. Sklep, w którym można zaopatrzyć się w sprzęt dla graczy jak i też pograć w najnowsze tytuły.

Jutro, czyli w sobotę na stoisku można załapać się na słodki upominek, który firma ufundowała z okazji pierwszej rocznicy działalności

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)