[PGA 2014] Pokaz najnowszego Wiedźmina i wieczorny koncert

[PGA 2014] Pokaz najnowszego Wiedźmina i wieczorny koncert

[PGA 2014] Pokaz najnowszego Wiedźmina i wieczorny koncert
Krzysztof Fiedor
25.10.2014 17:35, aktualizacja: 25.10.2014 18:07

Na Poznań Game Arena nie mogło zabraknąć polskiego hitu eksportowego Wiedźmin 3: Dziki gon. Na dzisiejszy wieczór CDP.PL zaplanowało nie lada atrakcję dla odwiedzających.

Obraz

Wszystko rozpocznie się o 18:30 od koncertu zespołu Percival, którego muzyka została wykorzystana w zwiastunie przygotowanym na targi E3 2014 pod tytułem „Miecz Przeznaczenia” oraz w pełnej grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Następnie przypomniany zostanie zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pod tytułem „Zabijając Potwory”, który stanowił będzie wstęp do pierwszego, około czterdziestominutowego, pokazu gry w polskiej wersji językowej! Po jego zakończeniu fani będą mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania od przedstawicieli developera w trakcie sesji Q&A. Kolejnym punktem programu będzie prezentacja The Witcher Battle Arena, czyli gry MOBA w świecie Wiedźmina z komentarzem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Do wieczornej imprezy na stoisku CDP.PL można oglądać kompletną wersję limitowanej wersji gry (w szklanej gablocie) oraz zabawić się w układanie puzzli z Geraltem w roli głównej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)