[PGA] AVM Fritz! – gotowy do gry? Wygraj zestaw powerline [Konkurs]

[PGA] AVM Fritz! – gotowy do gry? Wygraj zestaw powerline [Konkurs]

[PGA] AVM Fritz! – gotowy do gry? Wygraj zestaw powerline [Konkurs]
Krzysztof Fiedor
17.10.2015 13:18, aktualizacja: 18.10.2015 16:30

AVM to znany producent sprzętu sieciowego. Z linią Fritz! podbija również polski rynek. W ofercie AVM znajdziemy bardzo wydajne routery, wzmacniacze sygnału WiFi i adaptery powerline. Do tej pory marka kojarzona z dobrymi, stabilnymi jednak dość drogimi produktami prezentuje na PGA sprzęt z segmentu domowego.

Jedną z atrakcji jest router w przystępnej cenie jak na Fritza!. 199 zł to cena którą przyjdzie nam zapłacić za model AVM Fritz! 4020. Jak na tego producenta to bardzo atrakcyjna cena. Router pracuje w standardzie N, posiada wbudowany czteroportowy przełącznik, który pracuje z prędkością 100 Mb/s. Dodatkowo posiada złącze USB, które umożliwi podpięcie zewnętrznego modemu LTE lub zamieni dysk zewnętrzy w domowy dysk sieciowy.

To model bardzo tani, jednak zapewniający wszystkie walory marki AVM, w tym pięcioletnią gwarancję, która jest wyróżnikiem w segmencie tanich urządzeń sieciowych. Sprzęt przygotowany na potrzeby wymagającego rynku polskiego podbija również rynki takie jak: Włochy, Hiszpania czy kraje Beneluksu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wisienką na torcie jest informacja, że urządzenia AVM są produkowane w Polsce, niedaleko Wrocławia, w Obornikach Śląskich. Polski podwykonawca chwalony jest za jakość wytwarzanych produktów, co potwierdza długoterminowa umowa z oboma podmiotami.

Z okazji targów, dla czytelników, którzy nie mogą pojawić się na imprezie w Poznaniu mamy konkurs. Razem z firmą AVM zapraszamy do zabawy, w której do wygrania jest atrakcyjny zestaw Powerline 510E. Oto reguły gry:

350144253483575233

Zasady konkursu są bardzo proste. Wygrać może każdy – wystarczy zapoznać się z konkretną relacją, obejrzeć osadzony klip wideo i wypowiedzieć się na temat w komentarzu pod materiałem na stronie portalu (a nie w sekcji komentarzy na YouTube czy na Facebooku). Podkreślamy – NA TEMAT. Dla przykładu, postawienie kropki nie jest wypowiedzeniem się na temat, ale już napisanie „To jest fajny produkt ” już jest traktowane jako wypowiedź na temat.

Nie spodziewamy się wypracowań, wystarczą krótkie, jednozdaniowe wypowiedzi. Jednosłowne będą trudne do zidentyfikowania, czy oby na pewno są na temat, więc radzimy nie ryzykować.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wspólnie z marką AVM, która przekazała nagrodę, wyłonimy zwycięzcę. Będzie to subiektywny wybór a pod uwagę będzie brana konstruktywna wypowiedź. Wypowiadajcie się, każdy ma szansę wygrać.

Zachęcamy do oddawania większej liczby komentarzy przez jednego użytkownika w ramach tego samego wpisu – jeśli nie będą to sztuczne komentarze, a treściwa dyskusja, to kto wie – może weźmiemy to pod uwagę, na pewno nie zaszkodzi to w zdobyciu nagrody.

350144253483968449

Zaczynamy już teraz a swoje zdanie na temat produktów należy opublikować do wtorku (20.10.2015) do godziny 24.00. Po tym czasie wypowiedzi nie będą brane pod uwagę. Zwycięzców ogłosimy w następny czwartek (22.10.2015) w oddzielnym wpisie na portalu. Zwycięzców poprosimy wtedy o wypełnienie specjalnej ankiety z adresem do wysyłki.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu dobreprogramy.pl. Jeśli nie masz konta, cały czas możesz się zarejestrować. Nowi użytkownicy mają taką samą szansę na wygraną jak ci, którzy są z nami dłużej.Tak zwane „multikonta” będą wykrywane i nie będą brane przez nas pod uwagę. Jesteśmy bardzo dobrzy w wykrywaniu takich kont. Naprawdę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (134)